14 نکته مهم از حسن کربلایی پیرامون جشن دولت: گروه مغول کسانی هستند که قصد فروپاشی نظام را داشتند/ فرد گستاخ در یک “کلاس ادب” شرکت کند

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:جمعه 29 خرداد 1394-04:26 ب.ظ

گروه مغول کسانی هستند که قصد فروپاشی نظام را داشتند/ فرد گستاخ در یک “کلاس ادب” شرکت کند

karbalayi

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان گفت: آن شخص فحاش به یادآورد که هنگام رای گیری در انتخابات به سمت افرادی که اکثر آنان از حامیان دولت احمدی نژاد بودند، دست دراز کرده بود.

 حسن کربلایی عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان و دبیر حزب موتلفه اسلامی پیرامون جشن دوسالگی دولت در رشت که با حواشی ناشایستی برگزار شده بود، یادداشتی اختصاصی برای پایگاه خبری تحلیلی “در گیلان” نوشت که متن کامل آن در زیر آمده است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به جای تعریف از خود مشکلات مردم را حل کنیم…

در خبرها آمده بود که در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ و در سالن اجتماعات مخابرات گیلان جمعی از مدیران و فرمانداران و استاندار گیلان و بعضی معاونین، جمع شدند تا شادی کنند و افتخار کنند که بر ادارات استان مسلط شدند و جمعی از نیروهای ارزشی و ولایی را از مدیریت ها کنار زده و خود به جای آنان نشسته اند.

و اما چند نکته قابل ذکر:

 1. به آرای روحانی که البته هیچ حزب و گروهی نمی تواند مدعی شود که باعث رئیس جمهور شدن او شده، چرا به خود می بالید؟ روحانی در مناظره ها توانست گوی سبقت را از رقبا برباید و به برکت اختلاف اصولگرایان موفق به کسب آرایی حداقلی برای ریاست جمهوری شد.
 1. از فرصت به دست آمده فقط برای خدمت به مردم استفاده کنید و وقت و بودجه نظام را صرف اینگونه نشست ها و جلسات و جشن ها نکنید؛ مردم در عمل بایستی احساس رضایت و شادی کنند و به دولت روحانی نمره بدهند. با تعریف و تمجید از خودتان، رضایتمندی ایجاد نمی شود.
 1. از این پیروزی و مسئولیت ها به عنوان لقمه چرب استفاده نکنید و معلوم نیست این پیروزی تکرار شود؛ به عبارت دیگر باد غرور را خالی کنید تا جدا خود را خادم مردم و نوکر آنان بدانید.
 1. اینکه استاندار و فرمانداران و معاونین استاندار و رؤسای برخی از ادارات دور هم جمع می شوند و از هم تعریف می کنند و گل و بلبل به هم می گویند، اولا حقانیتی اثبات نمی شود، ثانیا مردم از آن سودی نمی برند و ثالثا کمکی به جوانان جویای کار و رفع مشکلات مردم نخواهد شد.
 1. باید در اینگونه مراسم با آمار به مردم بگویید کجا و در چه موضوعی وضعیت اقتصادی فرهنگی و اجتماعی مردم خوب شده؟ کدام فقر و محرومیت را حذف کرده اید؟ کدام موضوع فرهنگی و دینی را غنا بخشیده اید؟ و از کدام نیروی ارزشمند و لایق در راس کارها استفاده کرده اید؟!
 1. جریانات و گروه های اصلاح طلب و یا اعتدالگرا حتی اگر در انتخاب آقای روحانی نقش داشته باشند نباید از ایشان باج خواهی کنند و انتظار دریافت جیره و مواجب از دولت داشته باشند.
 1. از آقای استاندار که در جشن اعتدال شرکت کردید سوال می کنم بفرمایید کدامیک از سخنرانان جلسه معتدل بودند؟ سوابق تندروی های این افراد در جریان اصلاحات بر کسی پوشیده نیست، مگر اینکه بفرمایید جدیدا اصلاح طلبانِ بعضا فتنه گر، اعتدالگرا شده اند!
 1. اینکه رئیس مدیریت و برنامه ریزی استان گفته که در زمینه احیای اخلاق، دولت موفق بوده است، حرف خنده داری است چون رئیس جمهور، خود بدترین نوع بداخلاقی ها را از تریبون های عمومی در مورد مردم، رقبا و نخبگان به کار برده و البته حساب بقیه هم معلوم است؛ اینکه یک نماینده مجلس در این جلسه همه دولتمردان قبل از اعتدال را “مغول” و “مغولیست” بداند آیا احیای اخلاق است!؟
 1. گفته شده می خواهیم از احزاب دعوت کنیم تا تفرقه را کم کنیم، اگر منظورتان گروه ها و احزاب اصولگراست، بحمدا… با هم خوب هستند و اتحاد دارند و لازم نیست زحمتی بکشید؛ ولی اگر منظورتان جریانات اصلاح طلب و فرصت طلب و اعتدالگراست بعید است بین آنان وحدت ایجاد شود.
 1. اما آن شخص بی ادب و فحاشی که در این جشن رقبای آقای روحانی و یا دولتمردان و مردم و جریانات سیاسی فعال دوران دولت های نهم و دهم را “مغول” تشبیه کرده باید بداند و به یاد آورد که هنگام رای گیری در انتخابات مجلس شورای اسلامی به سمت خانواده های شهدا و ایثارگران و رزمندگان و مردم متدین شهر که اکثر آنان از حامیان دولت احمدی نژاد بودند، دست دراز کرده و از آنان خواهش کرده که به او رای دهند؛ چطور ممکن است یک فرد اینقدر بی ادب باشد؛ ایکاش بعضی از کاندیداها قبل از رای گیری در یک کلاس ادب که علی القاعده می بایستی ادب را اول در خانواده یاد بگیرند، شرکت کنند تا وقتی در محل سخنرانی قرار می گیرند اینقدر گستاخ نباشند.
 1. گروه مغول کسانی هستند که با جریانهای فتنه همکاری کرده و در کودتای ۸۸ قصد فروپاشی این نظام را داشتند، گروه مغول آنانی هستند که فتنه گری کرده و به اتوبوس و بانک و سطل زباله و دارایی های مردم رحم نکردند و ۸ ماه کشور را بلاتکلیف نگاه داشتند؛ همانان که اکنون بعضا در راس امور این استانِ مظلوم قرار گرفتند و در جوار نماینده گستاخ، سنگ روحانی را به سینه می زنند و اهداف حزبی و گروهی و جناحی خویش را با استفاده از بیت المال و جیب مردم دنبال می کنند.
 1. نکته دیگر اینکه اگر آن نماینده خوب به جمعیت حاضر نگاه می کرد می دید که بخشی از مدیران دولت احمدی نژاد در لابلای این افراد حاضر بودند که حداقل می بایستی آنان را استثنا می کرد. آیا آنان نیز از قوم مغول بودند؟! و تعجب اینکه حتی یکی از آنان این جسارت و غیرت لازم را نداشت که با شنیدن این حرف به نشانه اعتراض سالن را ترک کند. جالب است افرادی مثل معاون سیاسی استاندار، مسئولین بعضی واحدهای استانداری و برخی فرمانداران فعلی از مدیران دوران احمدی نژاد هم بودند.
 1. آیا واقعا این نماینده و سایر اصلاح طلبان و اعتدالیون اینقدر خواب و ناپخته هستند که احتمال نمی دهند از ۲۴ میلیون رایی که مردم به احمدی نژاد داده بودند حداقل ۱۴ میلیون آن آرای خاکستری بود و از بدنه اصولگرایی کنده شده و به کیسه روحانی سرازیر شده است.
 1. نکته آخر اینکه چرا متأسفانه برخی از شماها اینقدر به دور از ادب تشریف دارید؟ چرا به خود اجازه می دهید رقبا را بکوبید؟ مردم و رقبا که با شما کاری ندارند. شماها گفتید که ما خوبیم، رأی آوردیم، کاربلد هستیم، توانا هستیم، کارشناس هستیم؛ بسیار خوب ما منتظریم ببینیم که چه می کنید، در این دوسال که خبری نبوده، ببینیم در دوسال باقی مانده چه خواهید کرد.

والسلام

حسن کربلایی

۲۸ خرداد ۹۴
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نشست دهیار و شورای اسلامی روستای سیبلی با فرماندار آستارا

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:جمعه 22 خرداد 1394-12:39 ب.ظ

دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای سیبلی طی نشستی با «مهندس شفقی» فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا پیرامون مسایل مختلف گفتگو كردند.


http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2204727&t=1434027391590

بررسی مسایل عمرانی روستای فوق و نحوه بهره مندی از سواحل دریا از مباحث مهم در این نشست بود كه فرماندار آستارا راهكارهایی را در این خصوص بیان كرد.

در این نشست دهیار سیبلی مهندس فردین پور ..بهرام آژند ریس  و دیگر اعضای شورا ..زبیر قمریان،سواد ریاضی ،فردین پور   حضور داشتند...


http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2204726&t=1434027391559

http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2204728&t=1434027391637

http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2204729&t=1434027391668
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سوء استفاده موسسات مالی‌و‌اعتباری از اسما متبرکه

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:جمعه 22 خرداد 1394-12:39 ب.ظ

سوء استفاده موسسات مالی‌و‌اعتباری از اسما متبرکه
مرتضی نجفی قدسی، 20 خرداد 94

"الله لا اله الا هو له الا سما ء الحسنی" (سوره طه ،آیه ۸)
"پروردگار یکتا را جز او معبودی نیست و نیکو ترین اسم‌ها و نام‌ها خاص اوست"


همگان می دانند که نام‌ها و اسماء الهی از حرمت خاصی برخوردار است و لذا مردم ایران از عشق و ارادت خالصانه ای که به قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت (ع)از دیر باز داشته اند، همواره از اسماء الهی و مقدس و نام‌های مبارک اهل بیت (ع) برای مساجد ، حوزه‌های علمیه ، حسینیه ها و مکانهایی که شرافت ذاتی و یا سببی دارند، استفاده می کنند.

در همین راستا کاربرد این اسماء مقدس برای مراکز علمی ،فرهنگی و یا موسسات خیریه هم قابل قبول است و حتی استفاده از این نام های مبارک برای قرض الحسنه ها چون عموماَ خاستگاهشان مساجد بوده اند و صرفاَ فعالیت حمایتی از محرومین و مستضعفین داشته اند و هیچگاه در فکر سود آوری نبوده و با پشتیبانی افراد خیر و مومن به حرکت خود ادامه می دهند ، باز بلا اشکال است ، ولیکن آنچه هم اکنون مشاهده می شود سوءاستفاده ای است که موسسات مالی و اعتباری از این نام های مبارک و مقدس می کنند و حال آنکه غالباَ غرق در مفاسد اقتصادی هستند.

به نظر می رسد این قبیل موسسات مالی با مطالعه روانشناختی جامعه ایران پی بردند که اکثریت عظیم مردم مسلمان ایران ، محب اهل بیت (ع) هستند و لذا خواستند با نام گذاری اسماء الهی و مقدس بر تشکیلات مالی و اعتباری شان ، جلب اعتماد عمومی کنند و مردم بدون هیچ شک و شبهه‌ای اموال و پولهای خود را به آنها بسپارند و طبیعی است هر موسسه ای که نام هر یک از امامان معصوم را بر خود بگذارد در حقیقت خود را در هاله ای از معنویت قرار می دهد و حال آنکه این نام مقدس فقط یک پوشش و لفافه ای برای تمام مفاسد آنان محسوب می شود.

ما در این مقال بر آن نیستیم تا نام یکایک این موسسات را ببریم ولیکن هر کس در هر شهری زندگی می کند، در هر خیابانی قطعاَ به این نامها برخورد می‌کند و ای کاش از روز نخست با این موسسات که همانند قارچ پدیدار شده اند برخورد می شد و یا لااقل آنها را ملزم می کردند که از نامهای اهل بیت (ع) و اسماء مقدس استفاده نکنند و بگذارند حرمت این نامها و اسماء الهی حفظ شود تا خدای ناکرده با سوء عملکردشان موجب بدبینی و دین گریزی مردم از مقدسات نشوند.

به هر حال هم اکنون که قوای محترم مجریه ،قضاییه و مقننه ،تصمیم به مقابله با مفاسد موسسات مالی واعتباری غیر مجاز گرفته اند و یکی از آنها را نیز در مشهد منحل اعلام کردند،انشاء الله با عزم جدی به حساب بقیه هم برسند و این حجم عظیم نقدینگی که بدون هیچگونه نظارت و ضابطه ای در اختیار آنان قرار گرفته ، بطوری که گفته می شود ۲۰ درصد پول کشور را شامل می شود ،قبل از افساد بیشتر از چنگ آنان خارج شود و در بانکها و مراکز مالی ذیصلاح نگهداری و در سیطره نظارت جدی بانک مرکزی قرار گیرد.

اما تذکر این نکته رانیز در همین مقطع شایسته و بایسته می دانم که نسبت به نامگذاری این قبیل موسسات حساس باشند و بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار که جنبه سیاستگذاری و نظارتی بر این مراکز و موسسات را دارند ، هرگونه استفاده از اسماء مقدس و نامهای مبارک اهل بیت (ع) را برای موسسات مالی به دلیل آنکه در معرض فساد هستند ، ممنوع اعلام کنند و آنها یی هم که حتی مجوز دارند ، ملزم به تغییرات نام شوند تا اگر روزی مفسده ای از آنها مکشوف شد به ساحت و حریم اولیاء الهی بی حرمتی نشده باشد.

ضمناَ هم اکنون که بحث مقابله با مفاسد موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز هست ، مجوز دارها گمان نکنند که در حاشیه امن قرار دارند و کسی با آنها کاری ندارد! این مجوز ها آغاز نظارت ها ی عمیق و پیوسته بانک مرکزی را می طلبد تا مبادا روزی غده سرطانی فساد مالی درآنان راه یابد.

واما نکته دیگر اخذ سودهای کلانی است که بانکها به عنوان جریمه دیر کرد پرداخت وام ها و امثالهم از مردم می گیرند و غالب مراجع معظم تقلید آن را حرام اعلام کرده اند و بالاخره برای این موضوع هم باید تدبیری اندیشیده شود تا حکم ربا را پیدا نکند.

ضمناَ واکاوی اینکه چرا در طول ده سال گذشته با عملکرد سوءموسسات مالی و اعتباری هیچگونه برخورد جدی مخصوصا از ناحیه بانک مرکزی نشده است، محل تأمل جدی است و حال آنکه طبق قانون پولی و بانکی موسساتی که فعالیت گسترده پولی دارند و با جذب سپرده های مردم اقدام به فعالیت بانکی می کنند، باید از بانک مرکزی مجوز داشته باشند و نیروی انتظامی وظیفه دارد با موسساتی که چنین مجوزی ندارند ، برخورد کند .

البته برخورد اصلی با این تخلفات توسط قوه قضاییه صورت می گیرد ، ولیکن ابتدا بانک مرکزی باید به مرجع قضایی اعلام کند که فلان موسسه مالی مجوز ندارد و متعاقب آن قوه قضاییه به آن موسسات متخلف کتباَاعلام می کند که شما مجوز ندارید و باید فعالیت خود را متوقف کنید و اگر امتناع کردند نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی وارد عمل می شود و از فعالیت این موسسات جلوگیری می کند.

در بیستم دی ماه سال ۱۳۹۰ بانک مرکزی اخطار شدید الحنی به موسسات مالی و اعتباری داد که از تبلیغات فعالیت بانکی خودداری کنید و مدت ۵ روز به آنها مهلت داد تا با توجه به ممنوعیت تبلیغات و افتتاح شعب قبل از اخذ مجوز از بانک مرکزی ، شعبی را که افتتاح نموده اند ، تعطیل کنند و هیچگونه تبلیغاتی نداشته باشند ولیکن از آن پنج روز که هیچ ،پنج سال می‌گذرد !و آنان امروز بسیار چاق تر و فربه تر شده اند و اموال مردم در حسابهای شخصی آنها بدون هیچگونه نظارتی کاملاَ سلیقه ای و فردی هزینه می شود و صرفاَ سود متعارفی را به مشتریان می دهند ، گرچه موارد بسیاری پرونده های قضایی وجود دارد که همین موسسات پولهای کلان مردم را گرفته و چند ماه اول را سود داده اند و سپس به بهانه های واهی سالهاست نه اصل پول را میدهند و نه فرع آن را و متأسفانه سیر قضایی پرونده ها هم آنقدر طولانی است که بعضی ها دراین مدت به خاک سیاه می نشینند!

مردم می گویند ما می بینیم این موسسات در شعبی همانند بانک ها با تابلوها و تبلیغات حتی بیشتر و جذاب تر فعالیت می کنند، از کجا می دانستیم اینها مجوز فعالیت بانکی ندارند و صرفاَ موسساتی شخصی تلقی می شوند که تمام پولها و سرمایه ها به حساب فرد یا افرادی خاص از آن موسسه می رود و آنان هر گونه بخواهند رفتار می کنند ! یعنی این انتظار را از جمهوری اسلامی ندارند که تا این حد در دروازه باز باشد و هر کس و ناکس بتواند وارد فعالیتهای مالی و اعتباری شود!
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اخبار محیط زیست و حقوق بشر

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:جمعه 22 خرداد 1394-12:38 ب.ظ

حمله مشاور روحانی... اگر دستوری خارج از ناجا وجود دارد بگویند

نقدی: نباید ماهواره‌ها را با اجبار جمع کرد

سوء استفاده موسسات مالی‌و‌اعتباری از اسما متبرکه

تـاریـخـچـه ایـنـتـرنت (سایت و وبگاه ) در دنـیـا و ایـران

خدایا کمکم کن!

مسکن منی تو

متن اعلامیه جهانی حقوق بشر

ﻣﻨﺎﻇﺮﻩ ﺑﺎ ﺧﺮ ! "

نشست هیأت امنای بازار بزرگ ساحلی با فرماندار آستارا

فاجعه جمعیتی ایران - ایران 31 میلیونی!

گرگها آغوش خود را باز كنید تا اسماعیل بابا بیاید.

وبلاگ چییست و وبلاگ نویسی یعنی چه؟

داعش قصد تصرف چه کشورهایی را دارد؟ + نقشه

من از بیگانگان هرگز ننالم

سازمان ملل نیاز به اصلاحات كلی دارد واما ....حق وتو و عضویت دایم 5 كشور یعنی دیكتاتور ی

تفسیر توافق هسته ای به زبان ساده

منشور حقوق بشر اسلامی

دكتر محمدی مدیر كل گمر آستارا :۳۸میلیون دلار كالای غیر نفتی ازگمرك آستارا به خارج كشور صادرگردید.

چرا کشورهای مسلمان حق وتو ندارند؟

اعلامیه جهانی حقوق بشر

دریاچه‌ ها و تالاب های ایران2

دریاچه‌ ها و تالاب های ایران3

دریاچه‌ ها و تالاب های ایران1

روح الله بابا( بابا و رهبر ایران نوین اسلامی )

منشور حقوق بشر اسلامی

مشاهیر و چهرهای ماندگار گیلان

 مشاهیر و چهر های ماندگار ایران

مشاهیر، چهر‌های ماندگار تالشان ایران

مشاهیر و چهر های ماندگار آستارا و لوندویل :

تاسیس فرودگاه در بندر آستارا

كاندیدای مطرح دوره دهم مجلس - آستارا

الحاق بندر استارا به اردبیل چرا به نفع مردم آستارا می باشد

یادبود 10 میلیون كشته های ایرانی- جنگ جهانی اول در تهران(هوكاست ایرانی )

دكتر كیوان اسد پور پیشتاز انتخابات دوره دهم مجلس گیلان( انتخابات استانی )

كاندیدا مطرح دوره دهم مجلس تالشان(تالش بزرگ )

کاندیداهای مطرح مجلس دهم در استان اردبیل

کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در رشت

افشای ارتباط بهائیت با اسرائیل صهیونیس

حماسه مقاومت سه سرباز ایرانی در برابر ارتش سرخ

روایت تصویری اشغال ایران در شهریور 1320

یادگاری جنگ جهانی دوم در تهران؛ ورود ایرانی ها ممنوع! + عکس

نفوذی ها هنوز در نظام هستند اما بخواست خدا هر روز رسواتر می شوند

هنرمندانی که مهاجرت کردند و سوختند +تصاویر

اعلامیه بی طرفی ارتش در 22 بهمن 57  و حمایت از انقلاب اسلامی

همراهی و حمایت ارتش با انقلاب مردم ایران و امام در 21 بهمن و پیرروزی انقلاب

عملیات نظامی ارتش ایران در ظفار

خاطرات یك ارتشی(پیسكوت)

قدردانی فرماندار بندر استارا از مردم بندر‌آستارا

خاطرات فرمانده ارتش از رهبر انقلاب

روز ارتش مبارك

بزرگترین نیروی رزمی و تخصصی در خاور میانه در كجاست

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

چرا 29 فروردین روز ارتش نام گرفت؟

ارتش در روز 22 بهمن 1357

درجات میان نیروها ارتش ایران

درجات میان نیروها ارتش ایران

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

رئیس جمهور: ارتش در همه صحنه ها پیوند خود را با ملت ایران به خوبی نشان داده است

تاریخچه تشکیل ارتش ایران

فرمانروایی هخامنشی

چیرگی اعراب (۶۳۷-۶۵۱ میلادی)

حسین شریعتمداری: برخی کشورها بدون اجازه آمریکا آب هم نمی‌خورند/ اظهارات روحانی تحقیر نظام و مردم بود

سکوت مرگبار و فرافکنی احمدی‌نژادی‌ها پس از بازداشت بقایی

فرجی‌دانا: در دولت احمدی‌نژاد، 50 دانشگاه بدون پشتوانه کیفی ایجاد شدند

غرضی: جزو محکومان به اعدام بودم

آزار سازمان یافته کودکان فلسطینی

پاکستان و هند؛ خیلی دور، خیلی نزدیک

بازی با مُهره اعراب

هشدار صلیب سرخ در باره قحطی در سودان

رییس خبرگان رهبری: گروه مذاکره کننده هسته ای مورد اعتماد رهبری، مردم و دولت است

اگر قاسم سلیمانی نبود…

خودسازی

چهارده سایت خبری و تحلیلی اول ایران را بشناسید

آذربایجان شمالی باید به ایران سرزمین مادری الحاق گردد

چهارشرطی که امام برای استفاده از حق الناس گذاشت

تاریخچه بندر آستارا- تصاویر

الحاق بندر استارا به اردبیل چرا به نفع مردم آستارا می باشد

فرهاد دلق پوش : وزارت كشور دولت دهم مانع حضورم در مجلس شد

عکس های گردنه حیران بندر آستارا

خداوندا ... من را عاشق خودت بگردان ..مناجات نامه دكتر هالو

نامه شهدا به مردم ایران

كشتار مسلمین میانمار در سایه سکوت سازمان ملل

امام خامنه ای تنها متعلق به جمهوری اسلامی ایران نیست بلكه متعلق به تمام مسلمانان می باشد

گیلان امام زادان

فرق انسان ها با قطار !

تاریخچه تشكیل بسیج

اعلامیه حقوق بشر اسلامی

كشتار مسلمین میانمار در سایه سکوت سازمان ملل

هولوکاست - قتل عام یهودیان توسط هیتلر

خلیفه داعش...!

از همه فرصتها و موقیعیت های خدادای می توان استفاده كرد بخصوص باران

من امروز پناهنده شدم 

بیمه دی - نمایندگی خرسندیان- بندر استارا

کوهی از زباله و شیرآبه زباله دردل حیات وحش لوندویل

خاطرات شهید جانباز بسیجی 8 سال دفاع مقدس حاج اسدالله اسدی دارستانی

فعالیت توئیتری منافقین با نام سپاه و بسیج

نقش شبکه ماهواره و آسیب های اجتماعی(فارسی)

مثلث توحید

سالگرد درگذشت دكترسیف اللهی ..الگو روز نامه نگاران و اهل قلم ایران

برای خداچه کردیم؟؟؟

چرا مرگ را در یک قدمی خود نمی بینیم ؟!

ایجاد منطقه آزاد تجاری بجای منطقه ویژه اقتصادی در بندر آستارا ضرورتی انکارناپذیر

من از بیگانگان هرگز ننالم

بسیجی دانش آموز جانباز هشت سال دفاع مقدس (66 تا 67) مهدی اسدی دارستانی

3500آسفالت سیبلی آستارا كجا رفته است

بسیجی

فرود بشقاب پرنده در آستارا

درگیری نیروی هوایی ایران بشقاب پرنده ها

زاده وجانباز شهید شهسواری

چگونه می‌توان بسیجی شد!‏

زندگینامه اسماعیل اسدی دارستانی فعال حقوق بشر و محیط زیست

ناگفته‌های بیماری پاشایی از زبان پزشک معالج

كشته شدن خرس بصورت وحشتناك

علی پویا: من نوکر هیچ کس نیستم

معیار های انتخاب نماینده اصلح در مجلس شورای اسلامی از دیدگاه استاد علی پویا

مهندس عیلرضا نعمتی -پیشتاز انتخابات دوره دهم آستارا ( اعتدالیون آستارا )

افشاگری یك زندانی بلند پایه علیه احمدی‌نژاد

شركت تعاونی مستند سازان نور ش ثبت:1835

شركت تعاونی پشتبانی افق آستارا

من هم محمد هستم.. كمپین اعتراض به اهانت به پیامبر اعظم توسط شالی دو..

بنر تشکر از نماینده بخاطر حمله به مطهری ( در حال سخنرانی وقت قانونی )

دجال واره و بررسی ۴۰ آسیب ماهواره با تکیه بر آیات و روایات

وصیت نامه شهید جانباز 65 درصدبسیجی هشت سال دفاع مقدس سردار حاج اسدالله اسدی دارستانی

بهرام بنی جلالی - تقدیر و تشكر مردم لوندویل

دکتر بختیار حیدرنیا - كاندیدا مطرح دوره دهم مجلس - آستارا

مدیریت از دیدگاه اسلام..

کاریکاتور ماهیت غرب (آمریكا و اروپا و توافق هسته ای و داعش و..)

ابرقدرت اسلامی ایران

امام خامنه ای تنها متعلق به جمهوری اسلامی ایران نیست بلكه متعلق به تمام مسلمانان می باشد

فتوای ولی امر مسلمین امام خامنهای در خصوص اهل تسنن

انقلابی کیست؟ انقلاب چیست؟

در میانمار ۲۰ هزار شیعه زندگی می‎کنند/ ایران در این کشور هنوز سفارتخانه ندارد

اکبر اکسیر: نوجوانی من پر از نوستالژی و فقر شریف بود

چرا اهل تسنن دست بسته نماز می خوانند!

مثلث برمودا

جمهوری تالش مغان درجمهوری اذربایجان

جن

حقوق بشر

هفت دهه اشغال فلسطین

شش سناریو برای آغاز جنگ جهانی سوم

جنگ جهانی سوم آغاز شده است

جنگ جهانی سوم شروع شده است ما خودمان را بخواب زدیم...

حمله به ایران مساوی با فروپاشی اسراییل است. سقوط اسراییل در سال 2022 میلادی

فروپاشی اسرائیل

نامه رسمی سپاه به وزیر دفاع آمریکا چه بود ؟

20 دلیل برای فروپاشی آمریکا و ‌آغاز جنگ جهانی سوم

علت اصلی سقوط امپراتوری رم؟!

فروپاشی امپراطوری هخامنشی و تأثیرات ژئوپلیتیک آن

همسویی حزب دموکرات کردستان ایران و رژیم صدام در آغاز جنگ تحمیلی‌

علل فروپاشی سریع رژیم صدام

علل فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی

چرا صفویه در اوج اقتدار سقوط کرد

سقوط خلافت عثمانی، دلایل و آثار آن

فعال حقوق بشر و بلاگ نویس ایرانی به شش ماه زندان و جریمه محكوم شد

صلح و دوستی در تاریخ اسلام

محمد (ص) ؛ پیام‌آور صلح و دوستی

شکاف در «هلال شیعی» هدف نهایی داعش+نقشه

حمایت كشورهای مختلف از عراق در طول جنگ تحمیلی

تعداد اسیران ایرانی در جنگ چقدر بود؟

اسرائیل..! 67 سال گذشت اما ما برمی‌گردیم

تعداد اسیران عراقی در جنگ چقدر بود؟

تاریخچه اینترنت در دنیا و ایران

خدایا کمکم کن!

آسیب های خانوادگی آخرالزمان کدامند؟

دیدار فرهاد دلق پوش و میثم ضارب نیا

سخاوت سیلمان نژاد-كاندیدای مطرح دوره دهم مجلس - آستارا

روسای ادارات وسازمانهای بندر استارا

چرا باید در انتخابات مجلس 94 در آستارا شرکت کنیم؟

نوربخش خوش سلیقه كاندیدا ی مجلس می شود-آستارا

پارك معلم آستارا پاتوقی برای بازنشستگان بندر آستارا

پاسخ متفاوت مراجع درباره روش اعدام

گردش در تاریخی ۱۲هزار ساله +تصاویر

ارتش های آلمان ، بریتانیا و فرانسه در جریان جنگ جهانی اول در بلژیک با هم می جنگیدند.

تفاوت بین سایت و پورتال و وبلاگ چیست؟

تـاریـخـچـه ایـنـتـرنت (سایت و وبگاه ) در دنـیـا و ایـران

وبلاگ چییست و وبلاگ نویسی یعنی چه؟

راه اشتباه شاه؛ حزب رستاخیز چه بر سر نظام پهلوی آورد؟

مرده ای که با دعایی خیر پدر شهیدش و ماد رمومنه اش زنده شد

جمهوری تالش مغان درجمهوری اذربایجان

نو جوانترین بسیجی هشت سال دفاع مقدس جانباز مهدی اسدی بعلت وخامت جانبازی در بیمارستان ایثار بستری شد

توافق ژنو؛ ۴۰ سال بعد!

بعضـــی چیــــز هـــا رو بـــایـــد بنــــویســـم

دارستان

وزیر محترم ارشا د اسلامی چرا رسیدگی نمی کنید تا کی یک بام دو هوا در وزارت ارشاد

خاطرات شهید جانباز بسیجی 8 سال دفاع مقدس حاج اسدالله اسدی دارستانی

فعال حقوق بشر کیست

سازمان ملل نیاز به اصلاحات كلی دارد واما ....حق وتو و عضویت دایم 5 كشور یعنی دیكتاتور ی

چرا کشورهای مسلمان حق وتو ندارند؟

حق وتو چیست و چه کشورهایی و چرا از این حق در سازمان ملل بر خوردارند؟

اسماعیل اسدی دارستانی خبرنگار و نویسنده و محقق و فعال حقوق بشر و محیط زیست

ﻣﻨﺎﻇﺮﻩ ﺑﺎ ﺧﺮ ! "

تالاب بین المللی آق آستارا - چگونگی احیا تالاب در سال 1392

كتاب های اسماعیل اسدی دارستانی

فاجعه جمعیتی ایران - ایران 31 میلیونی!

رهایی از وسوسه های شیطانی

بیمارستان ها و مراکز درمانی ارتش

مستند مرتفع ترین آبشار ایران در آستارا کلید خورد

تجزیه عراق و شش کشور منطقه به همراه مصر/

کمیته‌های انقلاب اسلامی

بسیجی دانش آموز جانباز هشت سال دفاع مقدس (66 تا 67) مهدی اسدی دارستانی

خیلی‌ها را خجالت‌زده می‌کند،اگرانسان باشند؟؟؟!!!! ای وزیر و مسئول نگاه كن.. میز و موقیت شما؟

چرا بگوییم «امام خامنه ای»؟

روایت دوران بعد از جنگ/ 3 میلیون کشته و زخمی حاصل هشت سال جنگ

سرگذشت 16نهاد انقلابی که با دستور امام(ره) تاسیس شد

حزب رستاخیز در تسریع سقوط شاه نقش داشت

تاریخچه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

تاریخچه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تاریخچه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

آشنایی با پنج سامانه دفاع نزدیک دریایی

نبرد آردن، آخرین قمار بزرگ هیتلر

تاریخچه سلاحهای گرم در ایران

سلاح های شیمیایی در جنگ جهانی اول

سلاح های شیمیایی در جنگ جهانی اول

اولین های جنگ شیمیایی

اولین بمب اتمی کجا آزمایش شد؟

عربستان بمب اتم رونمایی کرد!+عکس

کمپین دفاع از پاسپورت ایران اسلامی dardnews.ir iranh1.blogfa.com

صدامی‌ها مرا تا گردن زیر خاک کردند

دنیای وارونه -عجب رسمیه رسم زمونه (دكتر محمد علی هالو )

صلح چیست و چگونه صورت می‌گیرد؟

علل پهلو (سكو )نگرفتن كشتی های تجاری در بندر آستارا

ابرقدرت اسلامی ایران تاسیس شد

تاریخچه کافی نت در جهان و ایران

سخاوت سلیمان نژاد پیشتاز كاندیدای دوره دهم مجلس - آستارا لوندویل(فرزند آستارا )

شورای حقوق بشر سازمان ملل (HRC)

حق وتو چیست؟

حق عضویت دایم و حق وتو پنچ كشور در شورای امنیت سازمان ملل

شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (IAEA-Board of Governors)

پیمان سنتو

کنفرانس بین‌المللی خلع سلاح و عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای

مجمع عمومی سازمان ملل متحد

اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی

سازمان عفو بین‌الملل

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR)

شورای قیمومت سازمان ملل متحد

کنوانسیون جهانی حقوق کودک

دیوان دائمی داوری (PCA) (دیوان لاهه)

شورای امنیت سازمان ملل (UNSC

ناتو (NATO)

ایساف

بانک ‌جهانی (World Bank)

پیمان ان پی تی (NPT)

آشنایی با جنبش عدم تعهد (NAM)

اتحادیه عرب

دیوان بین‌المللی دادگستری (ICJ)

چگونگی تاسیس سازمان ملل متحد

سازمان ملل نیاز به اصلاحات كلی دارد واما ....حق وتو و عضویت دایم 5 كشور یعنی دیكتاتور ی

خاطرات شهید جانباز بسیجی 8 سال دفاع مقدس حاج اسدالله اسدی دارستانی یك

آقای ا ا دارستانی شما متعقد به قانون اساسی و ولایت فقیه و اسلام هستید ..سوال

حق عضویت دایم و حق وتو پنچ كشور در شورای امنیت سازمان ملل

خاطرات یك ارتشی(پیسكوت)

ابرقدرت اسلامی ایران تاسیس شد همراه با صلح د دوستی و برابری و فراوانی نعمت...اا دارستانی درجه دار بازنشسته ارتش

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بیاد مادر خوب و مهربانم

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:جمعه 22 خرداد 1394-12:38 ب.ظ

بیاد مادر خوب و مهربانم

من همینم... میخوای درکم کن نخواستی هم شر کم کن

بـیـخیـال هـمــﮧ چــے

علی پویا-كاندیدا مطرح دوره دهم مجلس-‌آستارا

دكتر كیوان اسد پور پیشتاز انتخابات دوره دهم مجلس گیلان( انتخابات استانی )

یادبود 10 میلیون كشته های ایرانی- جنگ جهانی اول در تهران(هوكاست ایرانی )

مشاهیر و چهرهای ماندگار گیلان

سوء استفاده موسسات مالی‌و‌اعتباری از اسما متبرکه

عربستان در آخرالزمان

قنسرین در واقعه ظهور

سوریه،دیروز،امروز و آخرالزمان

نفش شهر قم در آخرالزمان

بصره و رویداد های سال ظهور

اززندگیم خسته شدم میخوام خودکشی کنم

ده راه آسان خودکشی!!

درد نیوز - اولین روز نامه الكترونیكی و سایت حقوق بشر و محیط زیست در ایران و اولین سایت خبری و تحلیلی

اما چندی بعد چی؟!

نباید «بگم بگم» به «تقصیر قبلی‌ها بود» تبدیل شود

كتابهای اسماعیل اسدی دارستانی نویسنده و محقق و روز نامه نگار و پژوهشگر دینی - فعال حقوق بشر و محیط زیست...

شیرین زبان

مشاهیر و چهر های ماندگار آستارا و لوندویل :

جنگ جهانی سوم آغاز شده است

امام خامنه ای تنها متعلق به جمهوری اسلامی ایران نیست بلكه متعلق به تمام مسلمانان می باشد

انقلابی کیست؟ انقلاب چیست؟

بسیجی گمنام

خاطرات یك ارتشی(پیسكوت)

بگذارید فراموش شوند

نفوذی ها هنوز در نظام هستند اما بخواست خدا هر روز رسواتر می شوند

سید علی رهبر من مهربان است

پخت لاستیك محسن(اسفندیاری) آستارا


بی قرار

سر خاک من

سر خاک من

خدایا چه طوری جبران کنم این گذشته ی پر از گناه رو .

نامه رسمی سپاه به وزیر دفاع آمریکا چه بود ؟

فریاد زدند که؛ «نیستی»!

لابه لای ِ شاخه ها معنا یافت !!

حتی در رؤیا هم به نرسیدن ها باید فکر می کردم...!

از همون موقع اینجوری شدیم !

ﺍﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ میگﻔﺖ “ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ”، ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻴﺪﻭﻧﺴﺖ!
خسته شدم از بیکاری

حس میکنم ب پاهام ماست بستن ک حال راه رفتنو انجام کاری رو تدارم

سست شدم

حوصلم سرمیره...بی انگیزه شدم

حتی  در مورد میثم یهو ی فکرایی میکنمو خودمو ناراحت میکنم 

دارم دیوونه میشم کم کم. :-(

خیلی بده ک بهت احتیاج داشته باشم ولی فک کنم ک تو همچین حسی نداری 

خیلی خوبه ک هرچی تنشه وقتی ک میام تو بغلت لز سرم میپره

نمیشه همیشه در آغوشت باشم؟!!!!

خسته شدم . حوصله ی انجام هیچ کاری رو ندارم

حالم از این وضعیت بهم میخوره
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مهندس مهران مهر آور - كاندیدا مطرح دوره دهم مجلس -‌آستارا

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:جمعه 8 خرداد 1394-12:39 ق.ظ

 هوالصابر...

مهندس مهران مهر آور - كاندیدا مطرح دوره دهم مجلس -‌آستارا ( آبادگران آستارا )

فرزند آستارا  با برنامه علمی و كارشناسی +تخصص و تعهد +وفاداری +صداقت +متعقد به قانون اساسی و قانون گرایی +تدبیر  و امیدو اعتدال =نماینده شهرستان بندر آستارا 1394
هوالقادر
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در اسفند ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد ، به نوعی شاید مهمترین رویداد سیاسی پیش رو در داخل کشور باشد. به همین روی افراد مشتاق برای ورود به این حوزه که البته یکی از قدرتمندترین ستونهای سیاسی کشور نیز به حساب می اید، در سایه و به اشکال مختلف فعالیت های انتخاباتی خود را شروع کرده اند. بر اساس گزارشهای دریافتی  آبادگران جوان  آستارا و لوندویل و حومه  بدین سان نگاهی خواهیم داشت به کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه  بندرآستارا ،غرب گیلان  و استان گیلان که برای کسب یک کرسی بهارستان با هم رقابت خواهند کرد
. جوانان دانش آموخته  و نخبه استارا ین بار جوانی از فرزندان آستارا رابعنوان كاندیدا دوره دهم كاندیدا كردند كه از نظر علمی و حقوقی و ادب و تجارب و مدیریت  و برنامه هایش  زبان زد است با اینكه در این دوسال به این جوان دو مسئولیت سیاسی مهم پشنهاد كردند  وی اعلام كرده من بعنوان فرزند آستارا  و كار آفرین ملی  با برنامه هایم با كمك خدا و مردم آستارا بنابر به درخواست  جوانان نخبه و دانش آموخته  و رجال سیاسی و فرهنگی آستارا   به عرصه انتخابات خواهم آمد ...انشاالله باشد در خدمت عزیزان مرز نشین آستارا باشم وی در جلسات می گوید 
مشارکت حداکثری مردم آستارا  می تواند در تصمیم نهایی کاندیداها موثر باشد  و اگر نماینده با اكثریت مطلق رای و پشتبانی مردمی باشد بهتر می توانند از حق و حقوق حوزه انتخابیه دفاع كند و من  بعنوان فرزند آستارا  به مردم شهرستان بندر آستارا اعتماد دارم.

گزیده ای سخنرانی مهندس مهر آور در دعوت مردمی برای كاندیدا شدن :

سوره الطور آیه ۴۸ : وَ اصْبرِْ لِحُکمْ‏ِ رَبِّکَ فَإِنَّکَ بِأَعْیُنِنَا وَ سَبِّحْ بحَِمْدِ رَبِّکَ حِینَ تَقُوم‏ (  صبر کن براى حکم پروردگار خود اى پیغمبر! که البته تو در حفظ و عنایت مایى )
سخنرانی  بخش مر كزی (حیران آستارا ) جمعه: حیران متعلق به آستارا است باید 20 كلیومتر حوزه استحفاظی آستارا به آستارا برگردانده شود و مدیریت راه حوزه استحفاظی آستارا از اردبیل باید سلب شود  و تبدیل حیران به منطقه ویژه و قطب گردشگری در كشور . پیگیریی در گاز رسانی به بخش مر كزی بخصوص دهستان حیران و حل مشكلان بخش مر كزی

 سخنرانی روز یكشنبه ویرمونی :اشتغال حق طبیعی تمام ایرانیان است بخصوص جوانان بیكار بخصوص دانش آخوختگان شهرستان استارا  و
با این حال بنا به فقه سیاسی شخص من، پول جمع کردن و خرج کردن برای جلب رای مردم حرام است. این پول‌ها معلوم نیست از کجا می‌آید؛ اگر از راه حلال بیاید که یک بار نجس است و اگر از حرام بیاید دو بار نجس است. به طور کلی به عقیده من این که پول جمع شود تا یکی رای مردم را به دست بیاورد اشتباه است. این همه پول خرج می‌شود و نتیجه اش  حوزه انتخابیه از نظر پیشرفت از نقاط دیگر كشور عقب می ماند و..

.
وی در سخنرانی خود در كوچه پریان دو شنبه اعلام كرد من بعنوان فرزند آستارا : اولین اقدام اشتغال زایی و استفاده از جوانان بومی دانش آموخته و كار آفرین  و پرورش مدیران بومی در آستارا و تاسیس فرمانداری ویژه آستارا +پی گیریی منطقه آزاد آستارا   می باشد.
درسخنرانی خیابان امام ( تله سیفی ) سه شنبه :آستارا برای فرزندان آستارا پی گیریی در ارتقا بندر استارا از دو اسكله كوچك به 12 اسلكه استاندار  برای استغال زایی
سخنرانی در خیابان آبشار لوندویل  پنج شنبه : تبدیل و تاسیس لوندویل به منطقه ویژه گردشگری و تروریستی  در سطح كشور  و تاسیس ادارات دولتی  در شهر لوندویل و تاسیس حوزه انتظامی و قضایی در بخش لوندویل مطابق قانون و محرومیت زادیی لوندویل
امشب در كوی نهانی :استارا برای فرزندان آستارا وانشالله با پی گیریی نه شعار تاسیس فرماندار ویژه استارا ..آستارا آباد همراه با پیشرفت و ابادانی
سخنرانی شنبه هفته پیش در شهرك عباس آباد :شعار دادن و قسم دادن ممنوع جوانان و فرزندان جوان و دانش آموخته استارا برای پیشرفت و‌ابادانی و استغال زایی آمده اند با برنامه با بودن دانش اموختگان و نیروی كار مفید درآستارا و منابع طبیعی و پتانسیل  و ساحل و كوه و كشاورزی و كارآفرین آستارا باید با كار علمی و كارشناسی به قطب گردشگری و تجاری و صنعتی ایران تبدیل می گردد.
سخنان مهندس مهر آور درسیبلی و كانرود و قنبر محله وسیبلی  :
من می‌آیم که حرف‌هایی را که پیش از این هم مطرح کرده بودم بزنم. جناح و گروه‌های سیاسی صرفا در فرم سیاسی معنی دارد، وگرنه اصل ماجرا راست، چپ و یا مستقل بودن نیست. آدم خودش اسم دارد، پس برای خودش اسم انتخاب نمی‌کند. مهم این است که فرد خودش آرا و عقاید و عملکردش را نشان دهد. این موضوعی است که امیدوارم در ذهن مردم هم تبیین شود تا کسی نتواند با وصل کردن خود به یک جریان سیاسی و سوءاستفاده، رای بیاورد.

هوالحق
این مهندس جوان در مدت یكسال كه در آستارا چهره به چهره تبلیغ می كند هوا خواهان زیادی بدست اورده اكثر جوانهای تحصیل كرده ونخبه آستارا و لوندویل از  وی حمایت می كنند و یكی از كاندیدا مطرح  و حتی شانس پیروزی دارد ..

هوالقادر

سوره بلد آیه ۱۷ : ثُمَّ کَانَ مِنَ الَّذِینَ آمَنُوا وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ وَتَوَاصَوْا بِالْمَرْحَمَةِ ( این کارها کند تا که از آن کسانى باشد که ایمان آوردند و سفارش کردند دیگران را به صبر، و سفارش کردند به شفقت به مردم )

مهندس مهران مهر آور متولد سوم شهریورماه  1358 خورسیدی در آستارا  و مدرك تحصیلی كارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی را دارد . ( جوان كار آفرینی تحصیل كرده متولد و ساكن استارا و خیرین معروف منطفه و كشور  و از فعالان محیط زیست وسیاسی كشور) معروف به حاجی مهرآور فوق لیسانس میلیاردر و جوان  تاجر معروف آستارایی كه ساكن تهران  بود ( بكارركار تجاری ) مدتی ایست به آستارا نقل مكان كرده و ساكن شده است فعالیت اقتصادی خود را در استارا به جهان شروع دوباره كرده است  و مدتی بعنوان كاندیدا شهرداری لوندویل  و بخشدار لوندویل و حتی معاون سیاسی فرمانداریآستارا مطرح بود و سرانجام به شایعات مطرح شده در خصوص ورود به عنوان کاندیدای مجلس  واکنش نشان داد....مهر آور  در این خصوص گفت:   بنا به درخواست  جمعی از تحصیل كرده و دانش اموختگان و تاجر ها و دانشجوایان  و فرهنگیان  و بازاریان و فعالین سیاسی آستارا برای كاندیدای  شدن  اعلام آمادگی كردم بنبا بر وظیفه و احساس تكلیف در این انتخابات شركت خواهم كرد.....مهر رآور  در خصوص اینکه اگر در انتخابات پیش رو به عنوان حاضر شد و با توجه به  نزدیکی ایشان به جریان اعتدالگرا، آیا از سوی ایشان حمایت خواهد شد یا خیر؟ نیز گفت:  مهر آور گفت دوستان خوبی در این بین در سطح شهرستانی و كشوری دارم و هنوز زود است اما عزم من صد رد صد است ....بسیاری از فعالین سیاسی  استارا و لوندویل  بر این باورند در صورت ورود  این جوان تحصیل كرده  و میلیاردر و با ادب آستارایی در انتخابات می توان از وی به عنوان یکی از بختهای اصلی راهیابی به بهارستان نام برد؛ اتفاقی که  از سوی وی تاییدشده است..اعتدال گرا

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

یکصد میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان 132 تختخوابی آستارا نیاز است

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:چهارشنبه 6 خرداد 1394-02:06 ب.ظ

دکتر حسین احمدی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگارافزود: این بیمارستان با زیربنای 12 هزار و 500 مترمربع در چهار طبقه در حال ساخت است.

وی پیشرفت فیزیکی این بیمارستان را 88 درصد عنوان کرد و ادامه داد: در سفر اخیر وزیر بهداشت با اضافه شدن دو بخش سی تی اسکن و دیالیز به این بیمارستان موافقت شد که این بخش ها در جوار ساختمان بیمارستان احداث می شود.

وی با بیان اینکه از زمان آغاز به کار پروژه بیمارستان از سال 88 تاکنون 300 میلیارد ریال برای احداث آن هزینه شده، اضافه کرد: پیش بینی می شود این بیمارستان تا پایان سال تکمیل و به منظور تجهیز به دستگاه های پزشکی تحویل دانشگاه علوم پزشکی گیلان شود.

احمدی بیمارستان آستارا را دارای چهار بخش تخصصی داخلی ، زنان و زایمان ، جراحی و کودکان و نوزادان ذکر کرد و افزود: این بیمارستان دارای هفت اتاق عمل و نیز واحدهایی نظیر سی سی یو ، درمانگاه ، اورژانس و بخش مراقبت های ویژه می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان آستارا در ادامه از آغاز به کار دومین داروخانه شبانه روزی در شهرستان مرزی آستارا خبر داد و بیان کرد: این داروخانه توسط بخش خصوصی و در روبه روی مرکز اورژانس آستارا فعالیت خود را آغاز کرد.

احمدی ادامه داد: چند سالی بود که تنها داروخانه شبانه روزی آستارا جوابگوی خواسته های گردشگران به ویژه در ایام نوروز و تابستان نبود.

وی اضافه کرد: با توجه به درخواست های مکرر مردم، دومین داروخانه شبانه روزی در شهرستان آستارا افتتاح شد تا پاسخگوی نیازهای شهروندان و مسافران داخلی و خارجی باشد.

از 9 داروخانه شهرستان آستارا دو داروخانه به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.قرائت وصیت نامه امام خمینی (ره) در تمامی مساجد آستارا

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندر آستارا از گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) در تمامی مساجد این شهرستان خبر داد و گفت: در هر کدام از این آیین ها فرازی از وصیت نامه تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای شرکت کنندگان قرائت می شود.

  حجت الاسلام ابراهیم حاتمی عصر سه شنبه در جمع اعضای کمیته تبلیغات ستاد گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) آستارا گفت: امام خمینی (ره) حقیقت متعالی و همیشه زنده در طول تاریخ بشریت است.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) رهبری بود که بر قلبهای مردم حکومت می کرد و همین امر رمز ماندگاری حضرت روح الله شد.

وی با اشاره به اینکه معمار کبیر انقلاب منادی واقعی عزت و آزادگی برای جهانیان بود ، افزود : عصر ما ، عصر پیروی از راه و آرمانهای امام (ره) است و امروز هرچه در زمینه های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی پیشرفت می کنیم همگی متاثر از اندیشه و اهداف مقدس امام خمینی (ره ) می باشد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا بیان کرد: استقلال نظام اسلامی مدیون و مرهون امام راحل است و وظیفه همه ما این است که از دستاوردهای انقلاب و اندیشه ها و آرمان های امام راحل با جان و دل پاسداری کنیم.

حجت الاسلام حاتمی در ادامه از برگزاری آیین گرامیداشت شب ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در 87 مسجد آستارا خبر داد و بیان کرد: طبق هماهنگی های صورت گرفته با هیات امنای مساجد شهرستان با دعوت از سخنرانان برجسته یاد و خاطره حضرت امام (ره) گرامی داشته می شود.

وی افزود: در این آیین ها علاوه بر معرفی شخصیت متعالی حضرت امام خمینی (ره) بخشی از وصیت نامه مهم و تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی برای شرکت کنندگان خوانده می شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا برگزاری عزاداری خیابانی را به عنوان محوری ترین برنامه سالروز ارتحال حضرت امام (ره) عنوان کرد و افزود: این عزاداری خیابانی ساعت 11 از محل روبه روی سپاه تا مصلای نماز جمعه آستارا برگزار می شود.

وی دعوت از خوشنویسان آستارایی به منظور مشق جملات مقام معظم رهبری در وصف امام خمینی (ره) ، بیعت با رهبر انقلاب با ارائه دلنوشته های مختلف ادبی ، برگزاری مسابقه نقاشی و مسابقه پیامکی با محوریت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را از دیگر برنامه های بخش اختتامیه عزاداری خیابانی در محل روبه روی مصلای نمازجمعه در روز 14 خرداد عنوان کرد.
داعش به قربانیان خود قرص “X” می‌دهد

به نقل از مجله “لی پوینت” فرانسه نوشت:قرص‌های تولیدی داعش حاوی ماده روان‌گردان کپتاگون و مواد مخدر است که برای عدم احساس درد و ترس تجویز می‌شود.

گفتنی است این قرص‌ها موجب از بین رفتن عصب مرکزی سروتونین (انتقال‌دهنده‌های عصبی) در مغز می‌شود و دارای عوارضی چون عقب‌افتادگی ذهنی دائمی است.

بنابر گزارش “لی پوینت” داعش این قرص‌‌ها را برای قربانیان خود استفاده می‌کند تا هنگام ذبح و اعدام، احساس ترس و درد نداشته باشند.

گفتنی است ماده کپتاگون برای اولین بار توسط ناتو در سال ۲۰۱۱ در لابراتواری مخفی در بلغارستان ساخته شد و اکنون داعش با ترکیب این ماده با مواد مخدر  قرص‌های روان‌گردان جدیدی روانه بازار کرده است.
بدترین تنبیه یک معلم/عکس

بدترین تنبیه یک معلم/عکس

به تازگی عکسی در فضای مجازی منتشر شده که از نگاه کاربران به وحشتناک ترین تنبیه دنیا لقب گرفته است.

به تازگی عکسی در فضای مجازی منتشر شده که از نگاه کاربران به وحشتناک ترین تنبیه دنیا لقب گرفته است.

کشور پرجمعیت هند، با ویژگی های جالب و خاص در کنار جمعیت فراوان و گستردگی فرهنگی و قومی اش،نظر هر نکته دان و بیننده ای را به خود جلب می کند.

از ادب کردن مردان توسط زنان فرقه گولابی گرفته تا دارا بودن بیشترین کارمندان راه آهن جهان.

اما تصویر جدیدی که در فضای مجازی منتشر شده توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

در این تصویر یک معلم برای تنبیه دانش آموزان خود با موتور از روی دست آنها رد می شود که این عکس واکنش های متفاوتی را در هند و سایر کشورها در بر داشته است.
۲۵ واحد صنفی در آستارا پلمپ شد

سرهنگ رحیم مهدی زاده گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب ، طرح نظارت و کنترل بر اصناف در شهرستان آستارا اجرا شد.

سرهنگ مهدی زاده افزود : ماموران نظارت بر اماکن عمومی شهرستان از مجموع ۷۸۰ واحد صنفی به طور محسوس و دو هزار و ۷۵۰ واحد به صورت نامحسوس بازرسی کرده و در جریان آن ۲۵ واحد صنفی متخلف را به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات صنفی و فعالیت بدون مجوز و پروانه کسب پلمپ کردند.

وی با اشاره به اینکه پلیس با تداوم و تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی خود بر واحدهای صنفی درصدد کاهش ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی است ، یادآور شد : از شهروندان آستارایی خواستاریم در صورت مشاهده هر گونه تخلف موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 
فلافل فروشان آستارایی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند

بیژن خالق وردی پور گفت: بسیاری از فلافل فروشان قوانین صنفی را رعایت نکرده و بدون توجه به این قوانین در محدوده شهر اقدام به فروش می کنند.

وی افزود: طی انجام گشت مشترک ۲۰ فلافل فروش آستارایی متخلف شناخته شده و با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی در ادامه از معرفی نانوایان متخلف به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد و افزود: شش نانوا در بندر آستارا به سبب استفاده از جوش شیرین متخلف شناخته شده و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
آموزش شهروندی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بازدید كارگروه مرز مجاز كشور از بندر و گمرك آستارا وگمرك آستارای جمهوری آذربایجان

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:چهارشنبه 6 خرداد 1394-02:06 ب.ظ

به گزارش درد نیوز dardnews.ir:بازدید كارگروه مرز مجاز كشور از بندر و گمرك آستارا

كارگروه مرز مجاز كشور به همراه هیأتی از استان گیلان و شهرستان مرزی بندر آستارا از بندر چند منظوره و گمرك زمینی این شهرستان بازدید میدانی به عمل آوردند.

«حجت الله بابایی» رئیس اداره مرزهای رسمی و گذرنامه اداره كل امور مرزی وزارت كشور به همراه هیأت از استان گیلان و «مهندس شفقی» فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا، «دكتر محمدی» مدیر كل گمركات آستارا و فرمانده هنگ مرزی شهرستان مرزی بندر آستارا از بندر چند منظوره، گمرك زمینی آستارای ایران و گمرك آستارای كشور جمهوری آذربایجان بازدید كردند.


http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199768&t=1432677175052

 در ادامه :بازدید كارگروه مرز مجاز كشور از گمرك آستارای جمهوری آذربایجان

كارگروه مرز مجاز كشور به همراه هیأتی از استان گیلان و شهرستان مرزی بندر آستارا كه در رأس آنها «مهندس شفقی» فرماندار، «دكتر محمدی» مدیر كل گمركات آستارا و مسئولان هنگ مرزی حضور داشتند، از بندر چند منظوره آستارا، گمرك زمینی آستارا و گمرك آستارای كشور جمهوری آذربایجان بازدید كردند.

 «حجت الله بابایی» رئیس اداره مرزهای رسمی و گذرنامه اداره كل امور مرزی وزارت كشور در این خصوص اظهار داشت: كارگروه فوق مسئولیت ایجاد و مدیریت مرزهای كشور را بر عهده دارد و بر اساس مصوبه، مقرر گردیده در طول هر سال یك بازدید از مرزهای كشور به عمل آید.

وی بازبینی و ارزیابی را از مهمترین اهداف این كارگروه برشمرد و ادامه داد: در این بازبینی ها روند اجرایی كارها در مرزها به خصوص در مرزهای مجاز زمینی، دریایی و هوایی كشور مورد بررسی قرار می گیرد.

بابایی در راستای حضور كارگروه در بندر مرزی آستارا تصریح كرد: در این سفر از محوطه بندر چند منظوره آستارا با هدف پیگیری و رفع مسایل و مشكلات بازدید شد و با توجه به اینكه با مصوبه دولت این بندر مرز مجاز دریایی اعلام شده است ولی هنوز دستگاه ها به شكل كامل در اینجا مستقر نشده اند و بندر نیز ساختمان و تجهیزات خود را در این محوطه راه اندازی نكرده است.

وی در ادامه به بازدید میدانی از محوطه گمرك آستارای جمهوری آذربایجان اشاره كرد و افزود: به اتفاق اعضای این كارگروه در این سفر از امكانات گمركی آنسوی مرز بازدید بعمل آمد و پس از نشستی مشترك با مسئولان مرزبانی و گمركی در اداره گمرك آستارای آذربایجان از تجربیات آن كشور در خصوص امور گمركی استفاده گردید.

رئیس اداره مرزهای رسمی و گذرنامه اداره كل امور مرزی وزارت كشور از مناسب بودن سیستم چیدمان بخش های مختلف در گمرك جمهوری آذربایجان سخن گفت و تأكید كرد: در این بازدید تجربیات دو طرف به یكدیگر منتقل شد.

حجت الله بابایی در خصوص وضعیت امنیت در مرزهای كشور خاطر نشان كرد: مهمترین دغدغه مرزهای كشور امنیت می باشد كه این امنیت در تمامی مناطق برقرار است.

وی بحث توسعه اقتصادی با محور فراهم كردن زیرساخت ها را از دیگر اهداف عنوان كرد و گفت: با تدبیر دولت و وزارت كشور تسهیل روند محقق گردیده و در حال تدوین شرایط تسهیل امور جاری پایانه های مرزی كشور هستیم.

وی از ابلاغ دستورالعمل مدیریت مبادی ورودی پیش از تدوین این برنامه ها سخن گفت و بیان كرد: برای آنچه در مقابل دستورالعمل رفتار گردد، تذكر می دهیم و مسایل شهرستان را با مدیریت فرمانداران در شهرستان ها و در سایر موارد از امكانات استان، وزارت كشور، ریاست جمهوری و برای مصوبه از مجلس شورای اسلامی بهره مند می شویم.

به گزارش درد نیوز ، كارگروه مرز مجاز كشور در این سفر و پس از بازگشت به گمرك جمهوری اسلامی ایران در مرز آستارا از محوطه گمرك و بخش های مختلف آن بازدید میدانی به عمل آورد.

http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199769&t=1432677175083
http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199770&t=1432677175114http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199771&t=1432677175146http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199772&t=1432677175177http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199773&t=1432677175208http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199774&t=1432677175239http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199775&t=1432677175270http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199776&t=1432677175302
http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199777&t=1432677175348http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199744&t=1432677572821http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199745&t=1432677572837http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199746&t=1432677572837http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199747&t=1432677572837http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199748&t=1432677572853http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199749&t=1432677572853http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199750&t=1432677572853http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199751&t=1432677572868http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199752&t=1432677572868http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199753&t=1432677572884http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199754&t=1432677572884http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199755&t=1432677572899http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199756&t=1432677572977http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199757&t=1432677573024http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199757&t=1432677573024http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199757&t=1432677573024http://astara.gilan.ir/image/journal/article?img_id=2199758&t=1432677573055


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سخاوت سلیمان نژاد پیشتاز كاندیدای دوره دهم مجلس - آستارا لوندویل(فرزند آستارا )

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:چهارشنبه 6 خرداد 1394-02:06 ب.ظ

هوالحق
 سخاوت سیلمان نژاد پیشتاز كاندیدای دوره دهم مجلس -آستارا (جوانترین كاندیدا شهرستان آستارا - فرزند آستارا )
 اعتدالگرا .....مورد حمایت اعتدالیون (اصولگرا واصلاح طلب های و فعالان محیط زیست آستارا و لوندویل )


هوالقادر...(نسأ،58) خدا به شما فرمان می‌دهد که امانت‌ها رابه صاحبانشان بازگردانید"...
خدمت به خلق را باید در عمل ثابت كرد و گذشته هر فرد ویترین او خواهد بود .
این فرزند آستارا با گذشته درخشان در مسئولیتهای مختلف خدمت صادقانه در گمرك ، اداره بازرگانی ، بازار و اصناف و ادره ورزش و جوانان و مهتر از همه یك چهره مردمی  و انقلابی محبوب ئر شهرستان آستارا است ..


سخاوت سیلمان نژاد فرزند حیات الله كارشناس ارشد مدیریت  تحول از دانشگاه آزاد چالوس  . ساكن كوی پاسداران آستارا ...
هوالصابر :

سوابق: متولد :
تاریخ تولد : ۰۲/۰۱/۱۳۵۱
ریس اداره ورزش و جوانان آستارا بمدت دوسال 2-مشاور ریس سازمان بازرگانی گیلان 4 سال 3-جانشین اداره صنعت و معدن و تجارت آستارا بمدت 8 سال 5- مسئول آرد و نان آستارا بمدت 8 سال   6- سخنگویی و نایب ریس انجمن حمایت از حقوق مصرف كنندگان گیلان بمدت 4 سال
7- دوار بین المللی و داور لیك برتذ فوتبا كشور بمدت 15 سال   8- عضو كمیته اشتغال آستارا   9-  مدیر كل تربیت بدنی كانون امور مساجد استان گیلان  بمدت دو سال  10- مسئول اداره بازرسی و نظارت بر كالاهای آستارا بمدت هشت سال  11- كارشناس خبر و ارشد بازرگانی 12 - استاد دانشگاه‌استارا
شماره همراه : 09113825259 بنابر اعلام یك منبع موثق یكی از لیدر های انتخاباتی آستارا در جلسه رسمی با سخاوت بوی گفته است اگر من دوباره رد صلاحیت شوم رسما ازشما حمایت خواهم نمود با این اوصاف اگ اینطور بشود وی پیروز میدان است
 مورد حمایت : بازاریان و اصناف و جمعی از فرهنگیان  و صیادان و كشاورزان و تاجران و دانشجویان و دانش آموزان و وزشكاران  و برداشت كنندگان  صدف لوندویل و آستارا‌، تعاونگران ،كارگران ، كارفرمایان ،معدن داران و اهل قلم و روز نامه نگاران و فرهیختگان واتاق بازرگانی و رانندگان ، هنرمندان و  فرزندان آستارا و اعتدالیون آستارا ...


 فرزند آستارا و اعتدال و انقلاب اسلامی : سخاوت سیلمان نژاد


-----------------

حضرت امام خامنه ای: 

(هیچ عبادتى بالاتر از خدمت به مردم نیست؛ چه در شهر، چه در بخش و چه در روستا.)


 

 سایت رسمی فدراسون فوتبال بیوگرافی ورزشی وی را اینگونه بیان میکند.

سخاوت سلیمان نژاد

تاریخ تولد : ۰۲/۰۱/۱۳۵۱  

تعداد بازیهای قضاوت کرده : ۲۱  

سال شروع داوری: ۱۳۷۴  

سال ورود به لیگ برتر: ۱۳۸۴  

رشته قضاوت: فوتبال – کمک داور 

 تعداد بازیهای قضاوت کرده این فصل: ۶  

جزئیات: 

 سایپای کرج آلومینیوم هرمزگان ۰۲/۰۶/۱۳۹۱  

سایپای کرج صبای قم ۲۸/۰۸/۱۳۹۱  

تراکتورسازی تبریز راه آهن تهران ۲۴/۱۰/۱۳۹۱  

ذوب آهن اصفهان نفت تهران ۱۰/۱۱/۱۳۹۱  

تراکتورسازی تبریز فجر سپاسی ۰۳/۱۲/۱۳۹۱  

ذوب آهن اصفهان پیکان تهران ۲۷/۱۲/۱۳۹۱  

سخاوت سلیمان نژاد از سال ۱۳۸۴در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی  

(۱۳۸۱) است. سلیمان نژاد از سال ۱۳۷۴ که مدرک درجه 3 خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. وی دارای مدرک کارشناسی رشته مدیریت دولتی است.

سخاوت سلیمان نژاد از سال ۱۳۸۴در حال قضاوت در لیگ برتر بوده

و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۱) است. سلیمان نژاد از سال 

۱۳۷۴ که مدرک درجه 3 خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز

کرده است. وی دارای مدرک کارشناسی رشته مدیریت دولتی است.

 فرزند آستارا و اعتدال و انقلاب اسلامی : سخاوت سیلمان نژاد

.هوالجمیل...((اللهم عجل لولیک الفرج))-----دکتر محمد علی هالو  درد نیوز :dardnews.ir

 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جمعی از تجار آستارایی با فرصت های سرمایه گذاری آشنا شدند

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:چهارشنبه 6 خرداد 1394-02:05 ب.ظ

گورباچف: پیام امام خمینی انگیزه پروستریکا شد


وضعیت گروه های سیاسی در آستانه انتخابات مجلس


هاشمی رفسنجانی: دولت یازدهم آماده توسعه همکاری علمی با دنیا است/ایران در توسعه علوم پزشکی نقش بزرگی داشته


جمعی از تجار آستارایی با فرصت های سرمایه گذاری آشنا شدند

ارزشمند سرمایه گذاری در این شهرستان آشنا شدند.

  فرماندار آستارا روز چهارشنبه در این نشست افزود : شهرستان آستارا دارای پتانسیل ها و امکانات فراوانی در ابعاد بندری و مرزی است.

سیروس شفقی با اشاره به اینکه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بندر آستارا توسط هیات دولت ابلاغ شده است ، اضافه کرد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی آستارا می تواند در آینده نه چندان دور زمینه های سرمایه گذاری مناسب و همه جانبه را در این شهرستان فراهم کند.

وی با دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این بخش ، اظهار کرد : سرمایه گذاران با استفاده از تمامی مزایای قانونی سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی می توانند قدم های موثری را در جهت توسعه پایدار آستارا بردارند.

وی بیان کرد : دستور ایجاد منطقه ویژه اقتصادی بندرآستارا در استان گیلان با گرایش هایی از قبیل فعالیت های دریایی ، بندری ، صنایع و خدمات وابسته و لجستیکی و ایجاد ارزش افزوده تصویب و به لطف دولت تدبیر و امید ابلاغ شد.

فرماندار آستارا در ادامه فرصت های سرمایه گذاری در سواحل را ارزشمند خواند و بیان کرد : وجود سواحل نعمت ارزشمندی برای استان گیلان است که سهم شهرستان آستارا 18 و نیم کیلومتر نوار ساحلی است که همین ظرفیت می تواند با ایجاد مجتمع های گردشگری ساحلی موجب رونق صنعت توریسم شود.

شفقی راه اندازی دهکده آبزی پروری ، طرح های آبرسانی ، ایجاد شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب ، پایانه محصولات کشاورزی و گل و گیاه و راه اندازی سیستم آب شیرین کن را از جمله فرصت های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال 94 در بندر آستارا عنوان کرد.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی ستاد سرمایه گذاری را در نوع خود هدفمند و اصولی خواند و اظهار کرد : انتظار داریم این کارگاه ها خروجی مناسب داشته باشد و در نهایت منجر به ساماندهی مناسب و عملی جهت تسهیل امور سرمایه گذاری داخلی و خارجی شود.
بازگشت دوباره سیروس شفقی به انتخابات؛

فرماندار آستارا که پیش از این بخشنامه  داخلی وزیر او را برای استعفا در تنگنا قرار داده بود حالا و پس از به تعلیق درآمدن این بخشنامه شانس مجدد ورود در انتخابات سال آینده را پیدا نموده است. سیروس شفقی در بهمن ماه امسال در گفتگویی با وبسایت حتی 6 ماه فعالیت انتخاباتی را نیز زمان بسیار زیادی برای انتخابات مجلس دانسته بود و به گفته ی او فعالیتهای طولانی مدت برای کاندیداهایی است که نیاز به شناساندن خود به مردم دارند و برای افرادی همچون او این زمان بسیار فرسایشی خواهد بود. سیروس شفقی همچنین از درخواستهای متعدد از سوی فعالین سه شهرستان و تماسهای مکرری که از او این موضوع را میخواهند پرده برداشت و گفت: واقعا سیل عظیم تماسهایی که از سه شهرستان به بنده می شود مرا متعجب نموده است و از این همه محبت مردم تالش، رضوانشهر و ماسال سپاسگزارم.

از طرفی ورود سیروس شفقی در انتخابات پیش رو می تواند روی تصمیم برخی از کاندیداها برای ورود  و یا انصراف از کاندیداتوری تاثیر زیادی داشته باشد به نحوی که یکی از نزدیکان به کاندیدای مشهور تالش در این رابطه می گوید: "اگر سیروس شفقی بیاید شانس سایر کاندیداها بسیار کم خواهد شد و حتی ممکن است این کاندیدا پس از اعلام حضور وی در انتخابات شرکت نکند."

حالا و با رفع مشکل محدودیت برای سیروس شفقی ، بار دیگر فرصت حضور در انتخابات پیش رو و به عنوان یکی از معدود کاندیداهی نزدیک به جریان دولت فراهم شده و باید دید که در نهایت این کاندیدای اصلاح طلب تالش چه تصمیمی را خواهد گرفت. منبع: از سایت ماسال فردا MasaleFarda.ir


بهمن محمدیاری كاندیدا دوره دهم مجلس- تالشان

همن محمدیاری: یا نمی آیم؛ آمدم با دست پر و با سرو صدای زیادی خواهم آمد!

بهمن محمدیاری متولد 1341 كه از كاركنان ارشد واجا می باشد و سابقه درخشان انقلابی دارد كارشناس ارشد مدیریت  دولتی و نماینده سابق مردم تالش، رضوانشهر و ماسال ( نماینده دورهای پنجم و هفتم و هشتم مجلس ) بود.  بهمن محمدیاری کسی است که هیچگاه وقتی که حتی نماینده تالش بزرگ نیست هم نمی توان سایه سنگین و هواداران باتعصبش را ندید.  مردی که همیشه یک پای رقابت های انتخاباتی در تالش، رضوانشهر و ماسال است. به گفته خودش کم می خوابد ولی احتمال حضور دوباره اش از همین حالا خواب را از چشم بعضی ها ربوده است!!! وقتی در طول مصاحبه بارها تلفنش زنگ می خورد جواب تلفن را  فورا می دهد، عذرخواهی می کند و می گوید مردم تالش بزرگ هستند، بایدجواب بدهم!!!!!

محمدیاری نام آشنایی برای مردم تالش، ماسال و رضوانشهر است. نماینده 3 دوره مردم در مجلس شورای اسلامی، هنوز هم بدون ترس و واهمه حرف می زند. وقتی با او سر صحبت را باز می کنی هنوز هم لحن حرف زدنش آدم را به یاد خاطرات روزهای پرشور انتخابات در تالش می اندازد. روزهایی که طرفدارانش او را یگانه وکیل تالش می دانستند!! هنوز كه هنوز است باز محمد یاری در تالشان بدون تبلیغات حرف اول را می زند.

شكری شاید وی را باید به عنوان خوش شانسترین کاندیدای تاریخ مجلس تالش بنامیم. در صورتی که چیزی حدود 12 هزار رای با نفر دوم (رادمهر) فاصله داشت ،رده سوم انتخابات را از آن خود نمود و پس از آنکه احسان الله رادمهر توسط شورای نگهبان به دلیل ناقص بودن مدارک تحصیلی رد صلاحیت شد در رقابتی یک طرفه با بهمن محمد یاری توانست با 86 هزار رای وارد مجلس نهم شود. با آنکه منتقدان شکری هر روز بیشتر از روزهای گذشته میشود اما نمیتوان به راحتی از کنار وی گذشت. نفوذ و نزدیکی وی با روستاییان و مناطق کوچ نشین تالش محبوبیتی ویژه برایش به ارمغان آورده است. اما همانطور که در مناطق روستا نشین طرفداران خاص خود را دارد به همان اندازه در مناطق شهرنشین تالش منتقدانی را داراست و این بار در تالشان بزرگ بغیر از رادمهر و نیرومند رقیبی دیگر باید محد یاری دست و پنچه نرم كند  چون هر چه باشد وی نماینده كنونی تاشل بزرگ است و پشت پرده حمایت های از وی  خواهد شد و اما بنابر نظر سنجی ها محمد یاری حرف اول را می زند و چراغ خاموش در حال تبلیغ در ماسال و شاندرمن و تالش و رضوانشهر و پره سر و حویق و لیسار است  و حامیان سر سختی دارد بدون اینكه محمد یاری تبلیغ كند..اینبار با ورود محمد یاری انتخابات دهم تالش بزرگ نفس گیر خواهد بود.

شایعه حضور محمد یاری در رشت هم  بعنوان كاندیدا دوره دهم تكذیب شد خیلی كاندیدا به این شایعات دامن می زنند و خدا خدا می كردند وی  در رشت كاندیدا شود اما بهمن محمد یاری مورد را تكذیب كرد

بهمن محمدیاری: حضور وی در دوره های پنجم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی کارنامه ی سنگینی برایش به همراه آورده است، مردی که نمیخوابد! این جمله ای بود که مجری یکی از برنامه های قبل از انتخابات دوره نهم مجلس به عنوان مقدمه ی معرفی وی بیان شد. شاید این جمله چندان در وصف وی بی مورد نباشد زیرا در هنگام از شبانه روز و با هر شماره ای موبایلش را بگیرید آماده پاسخگویی است. بهمن محمد یاری بیشتر تمرکز خود را صرف(كل تالش ) هماهنگی نیروهای خود در تالش و رضوانشهر و ماسال و شاندرمن و بخش حویق و لیسار نموده است و بر خلاف دوره های قبل در حال رایزنی با صاحبان نفوذ در مناطق مختلف تالشان است و از همین حالا کار خود را در تالشان بزرگ آغاز نموده است. سبک سنتی شرکت در انتخابات مجلس منتقدان زیادی را برایش به ارمغان آورده است با این حال اما در دوره گذشته توانست بالاترین میزان آرا را به خود اختصاص دهد و تنها چنصد رای تا پیروزی فاصله داشت و حتی خبر پیروزی وی نیز اعلام شد که پس از گذشت دقایقی این خبر تکذیب شد. در این دوره اما کار بهمن محمد یاری بشدت دشوارتر از دور های گذشته است. نفوذ رادمهر و نیرومند دررضوانشهر و بخش حویق و لیسار و شهر تالش و شاندرمن و تا حدودی در ماسال و حضور کاندیداهایی نظیر اسلام دوست، حسن زاده، شکری، یوسفی ، سلامی و ... در تالش که هرکدام یک وزنه سیاسی محسوب می شوند و علاوه بر اینها رضا حقجو در شهرستان ماسال شرایط وی را بسیار پیچیده خواهد نمود. با این حال بهمن محمد یاری همیشه بهمن محمد یاری است! رای سنتی خود را بدون تبلیغات در تالش بزرگ دارد ... با اینكه رقیبان اصلی وی حسین نیرومندو رادمهر و شكری هستند اما باز وی حرف اول را در تالش بزرگ می زند
dardnews.ir


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پنجمین نشست حزب موتلفه اسلامی آستارا با برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 3 خرداد 1394-10:23 ب.ظ

پنجمین نشست حزب موتلفه اسلامی آستارا  با برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

در ادامه درخواست برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پنجمین  سلسله از نشستهای اعضای ستادی حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای  احد نجار  یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که رأس ساعت1615 روز  شنبه مورخه 1394/3/2 در محل ساختمان اداری این حزب برگزار شد، جناب آقای احد نجار  با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید جناب آقای حیرانی عضو حزب موتلفه اسلامی بندرآستارا قرائت شد

جاوید لقمان   ضمن عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و امام سجاد(ع)، را  تبریك گفت .

 دبیر حزب موتلفه اسلامی دفتر بندر آستارا در ادامه سخنانشان ضمن عرض خیر مقدم به آقای  احد نجار  كاندیدای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  برنامه هایمان طوری تنظیم شده كه بصورت دوره ای در خدمت عزیزانی باشیم كه قرار است بعنوان كاندیداهای احتمالی در انتخابات مجلس شركت كنند.

 وی بیان کرد: بنابراین هدف شنیدن برنامه های كاندیداهاست و هیچگونه اظهار نظری تا زمان انتخابات نخواهیم داشت.

لقمان نیا با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری متدین بودن، کار آمد بودن، دلسوز و شجاع بودن را چهار شرط یک نماینده مجلس دانسته است، گفت: اگر یک نماینده این چهار ویژگی را داشته باشد به نفع کشور و جامعه است.


لقمان ادامه داد: موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام ، در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ،  با بهره گیری از اندیشه بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام خمینی(ره) و  در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

وی ضمن تشکر از حضور جناب آقای  احد نجار  و همراهانشان ادامه دادند هر عزبزی که می خواهد در سال 94  کاندیدا شود باید نقطه نظراتش را  مطرح کند تا اطلا ع رسانی صحیح شده و مردم در انتخابشان کمتر دچار اشتباه شوند بر این اساس حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا این آمادگی را دارد تا ضمن شنیدن نقطه نظرات کاندیداهای احتمالی زمینه اطلاع رسانی سالم را برای مردم شریف و شهید پرور آستارا فراهم نماید.

وی  در ادامه گفت :سوم خرداد حماسه ماندگار هشت سال دفاع مقدس و مقاومت اسلامی را تبریك  می گوییم.

احد نجار در خصوص بیو گرافی خود گفت : احد نجار هستم متولد 1358 -آستارا كوی جعفر نژاد  دارای كارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه تهران و شش سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد  اسلامی آستارا و علمی و كاربردی دارم.

وی تاكید نمود : از حزب موتلفه اسلامی  تشكر می كنم كه چنین بر نامه های می گذرد تا مردم بیشتر با كاندیدا ها اشنا شوند  كه به نظر من عالی است .

نجار با اشاره به فرازهایی از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در مورد استفاده از پتانسیل های جوانان متعهد و دلسوز ایران اسلامی در جایگاه های مختلف نظام اسلامی تصریح کرد:رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان فرموده اند:

"از اوایل انقلاب، در کارهایی که در اختیار من بوده، به جوانان مسؤولیت میدادم؛ هم در نیروهای مسلّح، هم در کارهای دولتی، هم در دوران ریاست جمهوری. تجربه من این است که اگر ما به جوان اعتماد کنیم - آن جوانی که شایسته دانستیم به او مسؤولیت بدهیم و صلاحیتش را داشت؛ نه هر جوانی و هر مسؤولیتی - از غیر جوان، هم بهتر و مسؤولانه‌تر کار را انجام میدهد؛ هم سریعتر پیش میبرد، هم کار را تازه تر و همراه با ابتکار بیشتری به ما تحویل خواهد داد؛ یعنی روند پیشرفت در کار حفظ میشود. برخلاف غیر جوان که ممکن است کار را بالفعل خوب انجام دهد، اما روند پیشرفت در آن متوقّف خواهد شد. غالباً این‌گونه است."

نجار با بیان اینکه بسیاری از نخبگان به دلایلی از آستارا رفته اند افزود: قطعا با انتشار فراخوان نسبت به بازگشت نخبگان و استفاده از توانمندی های آنان اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان آستارا در حوزه گردشگری خاطر نشان کرد: بخش لوندویل ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه گردشگری دارد که بایستی از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

نجار، احیای فرهنگ آستارا از طریق برگزاری همایش های ملی را از دیگر برنامه های خود دانست و افزود: یکی از مولفه های بسیار مهم بازنگری در توسعه فرهنگی شهرستان است که با همت مضاعف و با تعریف ما می توانیم به نقطه ایدال فرهنگی خواهیم رسید.

 
وی در خصوص برنامه هایش در انتخابات دوره دهم گفت :

در این راستا با استفاده از نظرات جمعی از نخبگان و کارشناسان حوزه های مختلف برنامه های بسیار خوبی برای توسعه همه جانبه شهرستان داریم.
نجار تصریح كرد : در مدرسه یك معلم به تنهایی نمی تواند مسیر را مشخص كند مگر باهماهنگی دیگر دبیران و مدیران و دانش آموزان آن مدرسه  و یك نماینده  در صورتی می واند موفق شود  كه بر نامه های مدون بر گرفته از نظرات كارشناسی نخبگان  و كارشناسان بومی آن شهرستان  باید باشد تا موفق شود
وی تاكید نمود : ما باید با واقعیت پیش برویم اول باید بینیم چشم اندازی 20سیاست های كلی نظام در خصوص شهرستان چه چیزی های را برای آستارا پیش بینی نموده است تا همگام با آن پیش برویم و فقط با شعار و آرمان گرایی نمی شود پیش رفت
نجار افزود :در دنیای امروز برای انجام برنامه ها باید تخصصی عمل شود و حتی مكتوب شود چطور آقایون یك جلد طرح یا برنامه تخصصی برای آینده ‌آستارا ندارند و در اداره شهرستان باید از نخبگان كمك گرفت
نجار در ادامه گفت : من  در برنامه هایم از نخبگان شهرستان استفاده خواهم كرد چون در مشورت و جمع اشتباه كمتر انجام می شود ومشاوران خود را از بین دانش آموختگان، دانشجویان و تحصیلکران بومی  انتخاب  خواهم نمود  و  نه با نظر دلالان و سرمایه گذاران کاذب، که سرنوشت شهرستان و ایران اسلامی را خدشه دار نمایند
وی تصریح كرد :یاد و خاطره مرحوم مهند حسن پور شورای جوان و نخبه آستارا را گرامی می دارم كه اولین جوان نخبه بود كه برای فعالیتش در شهرستان با برنامه مدون آمد و سفیر امید یاردگار این مرحوم است و اولین این بزرگوار اعلام نمود و در عمل از جوانان نخبه آستارا استفاده نمود.
وی تاكید نمود : دربر نامه ایم از یك شورای نخبگان آستارا استفاده خواهم آمد  با انتخاب نخبگان و دانش آموختگان و كارشناسان حدود 15 نفر را انتخاب در اداره شهرستان و دیگر امور با مشورت آنها پیش خواهم كرد
نجار افزود : باید مدیر و نخبه پروری در شهرستان انجام دهیم  جوانان آستارا تحصیل كرده و نخبه هستند می توان با مهره سازی مدیریتی  بومی ..مدیران خوبی در شهرستان استارا پرورش داد و باید بها داده شود این كار متاسفانه در استارا  توجه نشده است ..
وی تصریح كرد : برای ساخت پل در آستارا از یك مهندس نخبه آستارایی استفاده شد كه در شهرستانی دیگر مشغول است برای شهرستان 40 درصد صرفه جویی در پروزه بوجود آورد این یعنی فرزندان آستارا بیشتر دلشان به حال شهرشان می سوزد و باید از جوانان تحصیل كرده  و نخبه كه در شهرستانهای دیگر كار می كنند استفاده نمود و داست آنان را فشار دارد و برنامه های خوبی برای جذب نخبگان علمی و سیاسی و اقتصادی بومی برای آینده من دارم ..
نجار در ادامه گفت : مقام معظم رهبری بر پایه  365 روز كشور را  بر نامه ریزی خوبی كرده است كه هدف را ترسیم می كند و هر سال تناسب با آن سال شعار  سال را انتخاب معرفی می كند انشاالله  اگر مسئولان به فرمایشان ایشان گوش كنند  ما به مقصد نهایی نظام خواهیم رسید.
وی تاكید كرد در همه مقوله های سیاسی و نظامی و اقتصادی  اول حرف را فرهنگ می زند  و بدون فرهنگ سازی نمی توان در هیچ جایگاه پیرزو شد.
نجار تصریح كرد : آستارا از قدیم به شهر علمی و با سواد و با فرهنگ معروف بود و است انشاالله باید این مورد تقویت شود و من بر نامه های كارشناسی با كمك نخبگان در حال تهیه هستم .
نجار افزود :كار نماینده مجلس طبق قانون اساسی تعریف شده است قانون  گذاری   و نظارت بر حسن اجرای قانون و تحقیق و تفحص در امور كشور و نماینده نباید در امور دیگر قوا دخالت كند.
وی تصریح كرد : عرف طوری شده است نمایندگان شهرستان ها در عزل و نصب مدیران دخالت می كنند  اما من برنامه دارم  كه با استفاده از شورای نخبگان حدود 15 نفر مدیران لایق بومی را به دولت پشنهاد كنم  و سعی خواهم كرد از مدیران بومی  در اداره شهرستان استفاده كنم و در امور اجرایی دخالت نخواهم كرد مطابق قانون اساسی .
وی ادامه داد: نماینده باید به شعار هایش عمل كند اگر نمی تواند قبل از انتخابات شعار ندهد و نماینده باید متعقد به قانون اساسی و ولایت فقیه و قانون و حق شهروندی  باشدو از حق مردم دفاع كند و در پیشرفت شهرستان با استفاده از نخبگان جامعه و كارشناسان  كوشا باشد
وی تاكید نمود : آستارا با توجه به پتانسیل ومنابع طبیعی و مرزی و بندری استحقاق تبدیل به یك منطقه و قطب اقتصادی  و توریستی می باشد باید كارشناسی و علمی تعریف و اجرا شود.

نجار ادامه د اد : درآستارا استعدا های  جوان نخبه زیاد است كه بخاطر وضعیت بیكار به شهرستانهای دیگر كوچ كردند یا بیكار هستند با ید از نیروی جوان تحصیل كرده متخصص استفاده نمود

وی در خاتمه گفت : انشاااله امسال در اسفندماه 1394 همه كاندیدا ها در رقابتی سالم  اسلامی که اساس بهبود شرایط می باشد شرکت کنیم  و قضاوت با مردم فرهنگی و فهیم  و ولایت مدار آستارا است كه با رای خود یك نفر از كاندیدا های اصلح را انتخاب خواهند نمود..در اینده نزدیك برنامه هایم  خدمت عموم مردم در زمان قانونی  اطلاع رسانی  خواهم نمود.

 و السلام علیکم و رحمه اله و برکاته

 جلسه رأس ساعت 17/30با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند.ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید.

آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان،خیابان چهارم ،روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم

درحال اصلاح و بروسانی خبر هستیم ..درد نیوز

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

همایش ملی تالش شناسی در رضوانشهر

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 3 خرداد 1394-10:23 ب.ظ

همایش ملی 2 روزه تالش شناسی صبح شنبه با حضور محمدعلی نجفی استاندار گیلان، امام جمعه امام جمعه رضوانشهر و فرمانداران شهرستان های تالش نشین در دانشکده فنی کاسپین چوکای رضوانشهر آغاز شد.

ماسال نیوز همایش تالش شناسی

ماسال نیوز همایش تالش سناسی

 

ماسال نیوز

ماسال نیوز همایش ملی تالش شناسی

گزارش تصویری از همایش ملی تالش شناسی در رضوانشهر

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا؛ گیلانی ها نقش ویژه ای را در عملیات بیت المقدس داشتند

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 3 خرداد 1394-10:23 ب.ظ

صبح امروز صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان مرزی بندر آستارا به مناسبت سوم خرداد (سالروز آزادسازی خرمشهر) با حضور «مهندس شفقی» فرماندار و سایر مسئولان نظامی و ادارات شهرستان در محوطه سپاه ناحیه آستارا برگزار شد.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: گیلانی ها نقش ویژه و پررنگی را در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر داشتند.

«مهندس شفقی» در صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان مرزی بندر آستارا كه در محوطه سپاه برگزار شد، ضمن تبریك اعیاد شعبانیه اظهار داشت: سالروز آزاداسازی خرمشهر ، جشن بزرگ ملی می باشد كه فرزندان این ملت با ایمان، اراده و تدبیر موجب پیروزی درخشان در دفاع مقدس شدند.

وی با بیان اینكه زمانی همه قدرت های دنیا به حمایت از رژیم بعث عراق درآمدند، ادامه داد: در آن زمان حمایت های همه جانبه مادی و معنوی كشورهای عربی از صدام را شاهد بودیم كه روحیه مقاومت و استقامت فرزندان ملت با فرماندهی امام شهیدان، پیروزی جاودانه ای در تاریخ رقم زد.

شفقی بر گرامیداشت همه ساله این جشن بزرگ ملی تأكید كرد و افزود: ایثارگری ها و جانفشانی های آن ایام باید به همه كسانی را كه در آن تاریخ نبودند، بازگویی گردد تا نقش فرزندان ملت و پشتیبانی مردم از جبهه های دفاع مقدس به نسل های جدید منتقل گردد.

وی نقش نویسندگان، هنرمندان و اهل قلم را در انتقال رویدادهای آن دوران بدون كمی و كاستی را ویژه برشمرد و یادآور شد: امروز هر كدام از رزمندگانی را كه در آن عملیات غرور آفرین حضور داشتند با شنیدن بسم القاسم الجبارین، به یاد پل نور، پلیس راه و گمرك كه تداعی گر رشادت ها و خاطرات آنهاست، می افتند.

فرماندار آستارا حضور گیلانی ها را در عملیات بیت المقدس بسیار پررنگ عنوان كرد و با بیان اینكه سوم خرداد متعلق به همه ملت ایران است، گفت: رزمندگان آستارایی نیز دوشادوش دیگر رزمندگان گیلانی نقش خود را در این پیروزی مهم ایفا كردند.

وی در بخش دیگر به سخنان امام خمینی (ره) بنیانگذار كبیر انقلاب در خصوص سپاه كه فرمودند: «اگر سپاه نبود كشور هم نبود» و «ای كاش من هم یك پاسدار بودم» اشاره و بیان كرد: این دو جمله معمار انقلاب، خردمندان و اهل اندیشه را در هر عصر و زمانی به تفكر و تعقل وا میدارد كه با بیان جمله «از پاسداری خوب پاسداری كنید» تكلیف همه را روشن كردند.

سیروس شفقی در بخش پایانی سخنان خود جانبازان را اسوه صبر، صلابت و ایستادگی دانست و اضافه كرد: به حق به خاطر این از جان گذشتگی به این انسان های وارسته و ثابت قدم، صفت «شهید زنده» را گذاشته اند.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم از تنی چند از رزمندگان دوران دفاع مقدس و رزمندگان آستارایی حاضر در عملیات بیت المقدس تجلیل به عمل آمد.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

كاندیدا مطرح دوره دهم مجلس تالشان(تالش بزرگ )

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 3 خرداد 1394-10:22 ب.ظ

هوالمحبوب ...

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ اللباطِلُ اِنََّ الباطِلَ کانَ زَهُوقاً  ......  حق آمد و باطل نابود گشت، حقّا كه باطل همواره نابود شدنى است (سوره اسراء - آیه 81)

هوالحق ..

    كاندیدای مطرح دوره دهم مجلس- تالش، رضوانشهر ، ماسال و شاندرمن- تالش بزرگ

 هوالقادر...
:"إِن‌َّ اللَّه‌َ یَأْمُرُکُم‌ْ أَن تُؤَدُّوا الاْ ؟َمَـَنَـَت‌ِإِلَی‌ََّ أَهْلِهَا؛(نسأ،58) خدا به شما فرمان می‌دهد کهامانت‌ها رابه صاحبانشان بازگردانید"..

هوالصابر...

آنچه در ادامه خواهید خواند مربوط به معرفی کاندیداهای احتمالی این دوره از انتخابات مجلس تالش خواهد بود.

شاید هیچ جای دنیا، این شوق و اشتیاق در بین مردمانش در خصوص انتخابات وجود نداشته باشد؛ اما اینجا تالش است و به علت گستره جغرافیایی وسیع و دشواریهای پیروزی در انتخابات مجلس، شروع شدن انتخابات از هم اکنون برای مردمانش چندان عجیب به نظر نمی رسد.

آنچه در ادامه آمده است تنها به معرفی افراد پرداخته شده و قرار گرفتن افراد به ترتیب خاصی صورت نگرفته است و کاملا تصادفی بوده است.

درد نیوز :dardnews.ir

بهمن محمد یاری: اقدامات اخیر محمود شکری یاری را دوباره بر سر زبانها آورده است  و از شجاعت و داریت وی می گویند همانند مرحیبا كه مردم در استارا از وی می گویند. شاید شرایط به وجود آمده وی را بر این وادارد که در انتخابات پیش رو در عرصه ی انتخاباتی مجلس شهر رشت پای بگذارد. این شایعه زمانی قوت می گیرد که چند وقت پیش دکتر تامینی نماینده پرقدرت رشت عملا یادآور شد در دوره دیگر انتخابات مجلس به عنوان کاندیدا حضور نخواهد یافت. به نظر می رسد بهمن محمدیاری و ولی عظمتی بر سر حضور یکی از آنها در انتخابات مجلس رشت به زودی به نتیجه مشترکی دست خواهند یافت و در شرایطی که عظمتی انصراف خود را اعلام نماید، یاری به احتمال فراوان به رشت خواهد رفت. از طرفی وی ترس روی دادن اتفاق دوره ی گذشته را در ذهن دارد و میداند اگر کار به دور دوم برسد این بار نیز از شانس بسیار کمتری برخوردار خواهد بود. شاید دو نکته بتواند یاری را به برنده شدن در انتخابات نزدیک نماید، خریداری امتیاز لیگ دسته دوم برای تیم چوکا و به دست آوردن دل مخالفانش در شهر ماسال؛ دو موضوعی که فعالین سیاسی از آن به عنوان "سورپرایزهای وی" یاد می نمایند. لازم به یادآوری است که خود یاری شرکت در انتخابات مجلس رشت را تا کنون تایید ننموده است و اما همه بر این باورند كه یاری در این سه شهرستان  14 هزار خواهان دارد كه چه نماینده بشود و نشود طرفدار دایمی وی هستند ...یاری كسی بود كه تالش بزرگ را پایه ریزی نمود  و زمینه پیشرفت تالشان را به تبدیل به شهرستان ایجاد كرد و یاری در تاریخ تالشان ماندگار است  و شكی نیست

 

محمود شکری: "مرد خوش شانس" و البته "شفاف" القابی است که اگر محمود شکری را با آن خطاب کنیم چندان بیراه نگفته ایم. بسیاری از مردم تالش به دلیل شفافیت شکری وی را می ستایند هر چند به عملکرد وی نقدهای اساسی دارند. با این حال یکی از شفافترین کاندیداهای مجلس است. اما فارغ از این قضایا، وی مردم خوش اقبالی است. اتفاقاتی که از ابتدای سال 93 رخ داده به یکباره وی را در سراشیبی صعود قرار داده است، اقداماتی همچون آسفالت جاده ی ییلاقی ماسال به خلخال که به این دلیل مردم آن منطقه وی را می ستایند؛ انتصابات دولت تدبیر و امید ، حکم دکتر کرمی به عنوان ریاست بیمارستان تالش که شخصیتی بسیار محبوب و پرطرفدار در بین جمعیت تالش است و همچنین سایر انتصابات که برخی مردم آن را به لطف شکری می دانند وی را در وضعیت خوبی قرار داده است. با این حال اما شکری همچنان تا تحقق دو وعده اصلیش در شعارهای انتخاباتیش فاصله ی زیادی دارد: برقراری عدالت اجتماعی و پاکسازی افرادی که به واسطه روابط در پستهای مدیریتی تالش به کار گرفته شدند! بایدست به انتظار نشست و دید که وی تا چه اندازه می تواند به وعده های اساسی خود عمل نماید و اما نقدهای زیادی به عملكرد شكری در تالشان می باشد .

 

 

 

radmehrاحسن الله رادمهر:  هر چند در دوره ی گذشته شوک عظیمی به انتخابات داد، این بار نیز خیلی ها منتظر رو شدن استراتژی انتخاباتیش هستند. رادمهری چهر ه ای بسیار انتخاباتی بوده و در این زمینه بسیار حرفه ای به نظر می رسد. به نظر می رسد طیفی از طرفداران وی در رضوانشهر بنا به دلایلی از وی فاصله گرفته اند و علاوه بر آن در رضوانشهر رقیبانی همچون بهمن محمدیاری، حسن نیرومند و عزیز پور عزیز نیز پیدا کرده است. با این حال رادمهر در این دوره با توجه به تعدد کاندیدا ها کار بسیار دشواری پیش رو خواهد داشت هر چند تمامی فعالین سیاسی وی را یکی از قدرتمند ترین رقبای انتخاباتی می دانند.

 

 

 

 

مهندس سیروس شفقی:  كارشناس ارشد چغرافیایی طبیعی و دو كارشناسی ارشد دارد  و 26 سال سابقه مدیریت دارد و فردی پخته و متعادل  است و از افراد ستادی تاثیر گذار در ستاد انتخابات دكتر روحانی در گیلان بود  و از جمله مشاغل وی كارمند ارشد دادگستری تالش سال 58  و ریس و عضو   شورای تالش ،شهردار سابق تالش وریس كمیسون 100 استانداری ، ریس اتحادیه حمل و نقل گیلان ، فرماندار فعلی شهرستان آستارا، کمتر کسی است که محبوبیت وی در تالش  بزرك را می تواند انکار نماید  و آستارا هم به‌ان اضافه شده است ..و شانس زیادی در انتخابات آینده تالش بزرگ دارد اكثریت مردم تالش  و بسیاری آرای رضوانشهر  و مقداری از رای های ماسال و شاندرمن به این مرد تعلق می گیرد و تمام رقبایی انتخاباتی تالش شفقی را رقیب اصلی خود در سخنرانی و محافل اعلام می كنند.

هنوز برای ورود به انتخابات هیچ واکنشی نشان داده است اما با این حال دید و بازدیهایش بیشتر از گذشته شده است. برخی از مردم تالش بر این باورند که شفقی می تواند آنها را به خواسته هایشان نزدیک نماید. شفقی در آخرین اظهار نظر خود گفته است هنوز در خصوص شرکت و یا عدم شرکت در انتخابات تصمیمی نگرفته است. شاید بتوان گفت وی بی گدار به آب نخواهد زد زیرا تا حدودی از آرای تالش مطمن بوده و می داند که جمعیت اعتدالگرای دو شهرستان دیگر نیز در صورت ورود وی از وی حمایت خواهند نمود و در مصاحبه جدید خود هم كاندیدا بودن خود را رد نكرده و یعنی وی در انتخابات شركت می كند.

برخی از فعالین معتقدند وی برای ورود در انتخابات پیش رو منتظر شرکت و یا عدم شرکت اسلام دوست خواهد بود زیرا این دو رابطه حسنه ای با یکدیگر داشته و بعید است در صحنه ی انتخابات مقابل یکدیگر قرار گیرند و اما مردم تالش معتقد هستند شفقی برگه برنده دارد و در زندگی اش هم جدیت را شروع كرده از كارمند ارشد  دادگستری  تالش در سال 1358   به شورای شهر تالش و از شورای شهر به شهرداری و از شهرداری به ریس اتخادیه حمل و نقل گیلان و كمیسیون 100 استانداری و هماكنون فرماندار شهرستان مرزی آستارا و در مدت كوتاه در آستارا با مدیریت و كارهای بزرگی كه از جمله تصویب و نهایی كردن منطقه ویژه اقتصادی آستارا و دیگر كارهای عمرانی  و ابادانی    محبوبیت خاصی و بیبش حدی برای خود ایجاد كرده و اهل تبلیغ نیست اهل عمل و كار است و.....برگه برنده در تالش دارد ...هم شانش و هم حمایت مردمی دارد .
 زمانی كه وی قرار بود بعنوان فرماندار آستارا شود ..آنقدر مردم تالش از قره سو تا امامزاده و آستارا از تالش بخاطر محبوبیتش آمده بود ند كه جاده ها بسته  و مردم آستارا با زور می توانستند برای تبریك در سر حیابان باشند  و این اولین باری بود  كه از فرمانداری در استارا در سر خیابان خود جوش استقبال می شد  و یا در روز معارفه وی استاندار گیلان از این هجوم و استقبال مردم در خود فرمانداری و خیابانهای اطراف متجب شده بود و در چند ماهی كه در‌استارا بود با عملكرد ش ثابت كردكه اهل كار و مدیریت درست و انقلابی است دنبال حاشیه نیست ..مردم آستارا  وی راذ بعنوان یك آستارایی كاردان دوستش دارنند و وی را از خودشان می دانند ..
درد نیوز dardnees.irدر طی روزها، هفته ها و ماه های آینده در بخش "بهتر بشناسیم" مربوط به کاندیداهای مختلف تالش و آستارا  به معرفی دقیق آنان خواهد پرداخت و همچنین در صورت امکان به گفتگو و مطرح نمودن سوالات شما عزیزان خواهد پرداخت.

 

عزیز پورعزیزی: با شرایط و روحیاتی که داراست، وی را میتوان گزینه مناسبی برای طیف نیروهای ارزشی تالش دانست. شاید به لحاظ سوابق اجرایی و مدیریتی که داشته، کمتر کسی در بین کاندیداها وجود داشته باشد که شرایط وی را داشته باشد. وی هم اکنون نیز پست مهم کشوری را بر عهده دارد. علاوه بر این موضوع ارتباط قوی وی با مسئولین بلندپایه کشوری می تواند یک مزیت برای جلب اعتماد مردم برایش باشد. هر چند که تا کنون به صورت شخصی جلسات مربوط با انتخابات مجلس را آغاز ننموده است؛ با این حال به نظر می رسد لیدرهای انتخابات پورعزیزی از وی پیشی گرفته و برایش سنگ تمام گذاشته اند. به نظر لیسار، حویق و اسالم از جمله مراکزی است که پورعزیزی حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.مهندس پور عزیزی قبل از اینكه مدیركل در استانداری بشود پاسدارسپاه هشت سال دفاع مقدس و بخشدار لوندویل‌استارا بود و بغیر از تالش بزرگ وی را در آستارا  به خوشنامی می شناسند

 

دكتر  حسین نیرومند: به جرات میتوان گفت فعالیتهای میدانی نیرومند و کاوکار در انتخابات یک سرو گردن بالاتر از دیگر کاندیداهاست. وی که از تصاحب آرای شهر شاندرمن و نیز تا حدودی رضوانشهر خیالش را راحت می بیند بر روی فعالیتهایش در تالش و ماسال تمرکز نموده است. شاید نیرومند به لحاظ تعامل و احترام متقابل با سایر کاندیداها زبانزد بوده و به لحاظ برخورد با آنان همواره با آرامش برخورد نموده است، اما در سخنوری انتخاباتی جز افراد خبره محسوب می گردد و کلامی صریح را داراست و تیغ تند انتقاداتش شخصی را در امان نمی گذارد. به نظر می رسد در شرایطی که رضا حقجو و بهمن محمدیاری تحرکاتشان را در ماسال کمتر از گذشته کرده اند نیرومند می تواند بخشی از این افراد را به سمت خود گرایش دهد و نیرومند توانسته در سه شهرستان فعالین سیاسی را گرد آورد و بیشترین آرا را فعلا داراست و اسم وی بر سر رزبانها است    و كسی نیست در سه شهرستان كه نام نیرومند بعنوان یك خیر  و كسی كه پی گیر مشكلات مردم نیست و اكثریت فقرا  تالشان با اسماین بزرگوار آشنا هستند 

محمد رضا سلامی: وی یکی از پر تلاش ترین کاندیداهای این دوره از انتخابات خواهد بود. رابطه ی نزدیک وی با فرهنگیان و جوانان پتانسیل ویژه ای برایش محسوب می شود. هرچند سلامی به طور رسمی فعالیتهای انتخاباتیش را آغاز ننموده با این حال نسبت به گذشته، روزهای پر جنب و جوش تری را می گذراند. وی در دوره گذشته توانست ، با کمترین هزینه ممکن، تعداد زیادی از آرای تالش را به خود اختصاص داده و به این لحاظ شرایط ویژه ای را در بین کاندیداها داشت. وی همچنین در کنار شفقی از شانس بالایی برای قرار گرفتن در لیست احتمالی اعتدالگران برخوردار است.

 

منصور یوسفی: بر خلاف دوره یگذشته که تنها به قشر دانشجویانی که با آنها ارتباط داشت، دل بسته بود، این بارسعی درجلب اعتماد بازاریان مرکز هشتبر برآمده است. سخنوری و مجلسگردانی یوسفی مزیت ویژه ای برایش محسوب می گردد. وی را می توان نزدیک به نیروهای ارزشی دانسته و در انتخابات پیش رو می تواند یک گزینه ی مطلوب بای این قشر به حساب آید. . دردوره ی گذشته انتخابات خیلی ها بر این باور بودند که اگر یوسفی فردی انتخاباتی بود( از روشهای متداول انتخابت تالش استفاده می کرد) شاید آرای به مراتب بیشتر از آنچه به دست آور را کسب می نمود. اما شاید رفتار "مثبت یوسفی در انتخابات" نقطه ضعف وی در "انتخابات تالش" باشد. به عقیده بسیاری از فعالین منطقه، کسی که می خواهد برنده انتخابات باشد باید تمام نقاط تالش را به صورت کامل بشناسد ، به لشکر کشیهای خیابانی اعتقاد داشته و همینطور در مقابل مردم آن را بشناسند، نکته ای که یوسفی چندان بدان معتقد نیست و سعی در بکار گیری از روش نوینی در جلب اعتماد رای دهندگان است.

 

بهرام کاوکار: نامی که این روزها بر سر زبان اکثر تالشان اقتاده است. هر جا که قدم میگذارید این سوال از شما پرسیده میشد که کاوکار کیست!؟ مردی که به دلیل سالها زندگی در پایتخت، برای تالشان چهره ای ناشناس محسوب می شود. اما با انرژی هر چه بیشتر فعالیتهایش را آغاز نموده و بر خلاف اکثر کاندیداها، فعالیتهایش را در یک نقطه متمرکز نکرده و هر آخر هفته به مناطق مختلف تالش سرکشی کرده و با طیفهای مختلفی در ارتباط است. سالها تجربه وی در کارهای اجرایی شهرداری تهران، کارنامه ی مشخص برایش به وجود آورده است. یک مزیت عمده ی کاوکار ارتباط بسیار نزدیک به تاشان مقیم تهران بوده و به لحاظ فعالیتهای فرهنگی مشترک که با این افراد داشته است، توانسته نظر تعداد زیادی از این افراد را به خودش جلب نماید. وی در طول ماه گذشته محور فعالیتش را در مناطقی از رضوانشهر و همچنین نواحی مرزی تالش با آستارا گذاشته ست. شاید با نیامدن احتمالی رضا حقجو باید به انتظار رقابت احتمالی کاوکار و یاری در شهر ماسال بود.

 

حاج علی خندستانی: در تالش برای بسیاری چهره ای شناخته شده و با سابقه است. شاید تا ماه گذشته کمتر کسی صحبت از ورود وی در انتخابات می نمود؛ اما پس از آن داستان به گونه ای دیگر رقم خورده و فعالین سیاسی به این نتیجه رسیده اند با تحرکات اخیر خندستانی، احتمال حضورش در انتخابات مجلس 94 در حوزه ی تالش را بسیار بالا باید در نظر گرفت. وی که در همه ی دوره ها گرایشات اعتدالگرایانه ای داشته است توانسته جایگاه خوبی را در طیفهای گوناگون تالش برای خود دست و پا نماید.

 

نسرانه ذولفقاری: حضور زنان در عرصه ی انتخابات تالش با توجه به دشواریها و گستردگی حوزه ی انتخاباتی تالش برای بسیاری از مردم این منطقه چندان متعارف به نظر نمی آید. اما دوره ی گذشته بانوی شاندرمنی پا به این عرصه گذاشته و به رقابت با سایر کاندیداها پرداخت. سرکار خانم ذولفقاری از کاندیهاهای احتمالی اصلاح طلب این دوره خواهد بود و شاید بار دیگر در این رقابت شرکت نماید. مردم شاندرمن صحبتهای جنجالی وی در میتینگ دوره ی گذشته را از یاد نخواهند برد، میتینگی که افرادی که حتی طرفدار وی نبودند را نیز به محل سخنرانی کشاند. باید ببینیم تصمیم حضور ذولفقاری در انتخابات پیش رو تا چه اندازه جدی خواهد بود خانم نسرانه با یك كار انقلابی ثابت كرد خانم ها هم می تواند حضور در عرصه سیاسی داشته باشند  و موفق شد درست است رای نیاورد ...اما تسلم مرد سالاری را در تالش بزرگ شكست و بعنوان قهرمان زن تالش محسوب می شود.

 

سید مجتبی عرفانی: نماینده سابق تالش، رضوانشهر و ماسال با اینکه در گوشه و کنار این شهرها طرفداران سنتی مخصوص خود را دارد با این حال دیگر آن رمق گذشته را نداشته و کار دشواری پیش رو خواهد داشت. با این حال وی نیز در کنار شفقی و سلامی می تواند شانسی برای قرار گرفتن در لیست اعتدال گرایان داشته باشد. سید مجتبی اما تا کنون به صورت رسمی اعلام کاندیداتوری ننموده است. با این حال حضور فعال وی در تحولات سیاسی منطقه خیلی ها را بر این باور داشته است این پیر سیاست منطقه دوباره وارد عرصه شود. علاوه بر این موارد به دلیل نوع رفتار وی با مردم، همواره جایگاه مناسبی در بین آنها داشته است؛ شاید این موضوع وی را برای ورود بیشتر ترغیب نماید.

 

عسگر اسلام دوست: او را همه ی تالشان در یاد دارند، اما تفاوت او با رقیبان انتخاباتیش مرحله ی قبل از آغاز انتخابات است و نه خود انتخابات. برای اینکه بتواند وارد عرصه رقابت مجلس آینده تالش شود باید سد محکم شورای نگهبان را از پیش رو بردارد، اتفاقی که در دوره ی گذشته انتخابات میسر نشد.

با این حال در آخرین اخبار به دست رسیده و به گفته ی یکی از نزدیکانش " او این بار عزم خود را جزم نموده تا هر طور که شده در این انتخابات حضور پیدا کرده و تایید صلاحیت را از مراجع مربوط دریافت نماید".

خیلی از فعالین سیاسی منطقه بر این باورند که انتخابات تالش می تواند دو رو داشته باشد؛ انتخابات "با اسلام دوست" یا انتخابات "بدون اسلام دوست".

خیلی ها هنوز لشکر طرفداران اسلام دوست پس از پیروزی در انتخابات را از یاد نبرده اند، جمعیتی که خیلی بیشتر از آنچه بود که بتوان آن را تصور نمود. منبع: از سایت ماسال فردا MasaleFarda.ir

وَ اصْبرِْ وَ مَا صَبرُْکَ إِلَّا بِاللَّهِ وَ لَا تحَْزَنْ عَلَیْهِمْ وَ لَا تَکُ فىِ ضَیْقٍ مِّمَّا یَمْکُرُون‏ (  و صبر کن در آنچه به تو رسید و نیست صبر تو مگر به توفیق خدا. و غمگین مشو بر تسلط یافتن ایشان بر لشکر تو. و مباش دلتنگ از آنچه مکر با تو می‏کنند )... ..هواالعالم...

 

منتظر نظرات و پشنهادات  مردم و افرادی كه در این  كلاس اسمشان برده شد هستیم و از نظرات و انتقادات استقبال می كنیم و توضیح اینكه این مطالب بنابر شنید ها است نمی توان آمادن یا نیامدن افراد را تایید یا رد نمود ..این نظر شخصی نویسنده است ..

 

اول از همه باید منتظر ثبت نام سبز كاندیدا ها و گرفتن صلاحیت از شورای نگهبان  و اما بعدا... باید منتظرحضور سبز  و  انتخاب مردم  بزرگ اندیش  تاشان  بمانیم..هوالجمیل...((اللهم عجل لولیک الفرج))-------دکتر محمد علی هالو 

موفق باشید

منبع درد نیوز:dardnews.ir


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

استارا

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 3 خرداد 1394-10:22 ب.ظ

امام جمعه آستارا: خون شش هزار شهید سند عزت و اقتدار فتح خرمشهر است

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان بندر آستارا گفت: خون شش هزار شهید، سند روشن عزت و اقتدار فتح خرمشهر است که موجب سربلندی ایران اسلامی شد.

14:24 - 1394/03/03
حماسه آفرینان آستارایی عملیات بیت المقدس تجلیل شدند

حماسه آفرینان آستارایی عملیات بیت المقدس تجلیل شدند

آستارا ـ ایرنا ـ از رزمندگان و حماسه سازان آستارایی عملیات بیت المقدس در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح آستارا در سپاه ناحیه این شهرستان تجلیل شدند.

13:55 - 1394/03/03
برگزاری یادواره شهدا با عطر و بوی خرمشهر در آستارا

برگزاری یادواره شهدا با عطر و بوی خرمشهر در آستارا

آستارا- ایرنا- یادواره شهدا به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در محل مسجد جامع آستارا برگزار شد.

10:23 - 1394/03/03
معاون فرماندار تالش : جانبازان سمبل مقاومت و ایثار در جامعه هستند

معاون فرماندار تالش : جانبازان سمبل مقاومت و ایثار در جامعه هستند

آستارا ـ ایرنا ـ معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تالش گفت : جانبازان سمبل مقاومت و ایثار در جامعه اسلامی ایران هستند.

10:20 - 1394/03/03
صعود کوهنوردان آستارایی به ارتفاعات اردبیل با شعار حفظ محیط زیست

صعود کوهنوردان آستارایی به ارتفاعات اردبیل با شعار حفظ محیط زیست

آستارا - ایرنا - کوهنوردان باشگاه فرهنگی ورزشی کاسپین شهرستان آستارا در یک وضعیت جوی مناسب موفق شدند به ارتفاعات سوها در استان اردبیل با شعار حفظ محیط زیست صعود کنند.

16:34 - 1394/03/02
آیین گرامیداشت روز جانباز در آستارا برگزار شد

آیین گرامیداشت روز جانباز در آستارا برگزار شد

آستارا - ایرنا - مراسم گرامیداشت و تجلیل از مقام جانباز به مناسبت ولادت حضرت اباالفضل العباس (ع)با حضور جمعی از جانبازان آستارا در مسجد حضرت امام سجاد (ع) این شهرستان برگزار شد.

13:59 - 1394/03/02
مبارزه با قاچاق کالا در آستارا باید جدی گرفته شود

قائم مقام رییس کل دادگستری گیلان :

مبارزه با قاچاق کالا در آستارا باید جدی گرفته شود

آستارا - ایرنا - قائم مقام رییس کل دادگستری استان گیلان گفت : مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یک پدیده شوم باید در آستارا جدی گرفته شود.

12:31 - 1394/03/02
تاکید فرماندار بر استفاده بیشتر از ظرفیت سواحل و شناگاه های تالش

تاکید فرماندار بر استفاده بیشتر از ظرفیت سواحل و شناگاه های تالش

تالش ـ ایرنا ـ فرماندار تالش بر استفاده بیشتر از ظرفیت سواحل و شناگاه های این شهرستان تاکید کرد.

11:4 - 1394/03/02
امام جمعه آستارا: نیروهای نظامی مدافع حقیقی مرزهای ایران اسلامی هستند

امام جمعه آستارا: نیروهای نظامی مدافع حقیقی مرزهای ایران اسلامی هستند

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: نیروهای نظامی مدافع حقیقی مرزهای ایران اسلامی هستند و با اقتدار از موجودیت نظام دفاع می کنند.

15:18 - 1394/03/01
پرورش آبزیان گرمابی و سردابی باید به عنوان طرح کشاورزی مطلوب معرفی شود

معاون فرماندار آستارا:

پرورش آبزیان گرمابی و سردابی باید به عنوان طرح کشاورزی مطلوب معرفی شود

آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: با توجه به دارا بودن ظرفیت های موجود در شهرستان آستارا ، پرورش آبزیان گرمابی و سردابی باید به عنوان طرح کشاورزی مطلوب به شهروندان معرفی شود.

10:43 - 1394/03/01
لیگ دسته دو فوتسال کشور/ گالری آرمین آستارا حریف تبریزی خود را گلباران کرد

لیگ دسته دو فوتسال کشور/ گالری آرمین آستارا حریف تبریزی خود را گلباران کرد

آستارا - ایرنا - تیم فوتسال گالری آرمین بندر آستارا در نخستین دیدار خانگی خود از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم آیلین گسترش تبریز را شکست داد.

9:58 - 1394/03/01
جشنواره بازی های بومی تالش در جوار دشت شقایق ییلاق شکردشت برگزار می شود

جشنواره بازی های بومی تالش در جوار دشت شقایق ییلاق شکردشت برگزار می شود

آستارا ، تالش - ایرنا - بخشدار مرکزی تالش از برگزاری اولین جشنواره بازی های بومی و سنتی در جوار دشت شقایق ییلاق شکردشت این شهرستان خبر داد.

9:53 - 1394/03/01
بیش از هشت هزار اصله چوب قاچاق در آستارا کشف شد

بیش از هشت هزار اصله چوب قاچاق در آستارا کشف شد

آستارا - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از کشف و ضبط هشت هزار و 610 اصله چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.

15:0 - 1394/02/31
شهردار : زباله بزرگترین معضل بهداشتی و زیست محیطی تالش است

شهردار : زباله بزرگترین معضل بهداشتی و زیست محیطی تالش است

آستارا ، تالش - ایرنا - شهردار تالش گفت : تولید انبوه زباله ، بزرگترین معضل بهداشتی و زیست محیطی این شهر است.

12:19 - 1394/02/31
اهالی روستای کوته کومه لوندویل منتظر شنیدن صدای پای آب

اهالی روستای کوته کومه لوندویل منتظر شنیدن صدای پای آب

آستارا ـ ایرنا ـ اهالی روستای کوته کومه لوندویل آستارا منتظر شنیدن صدای پای آب شرب سالم هستند و از مسوولان انتظار دارند هر چه سریعتر به این کمبود رسیدگی شود.

11:7 - 1394/02/31
دو خبر از تالش و آستارا

دو خبر از تالش و آستارا

تالش ـ ایرنا ـ شباب گلچین عکاس تالشی مدال طلای جشنواره عکاسی کشور چک را کسب کرد.

11:3 - 1394/02/31
طرح های سالمسازی دریا در گیلان به 67 واحد افزایش می یابد

طرح های سالمسازی دریا در گیلان به 67 واحد افزایش می یابد

آستارا - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: برای رفاه بیشتر گردشگران در فصل تابستان امسال، تعداد طرح های سالمسازی در این استان به 67 طرح افزایش می یابد.

9:41 - 1394/02/31داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو