تبلیغات
لوندویل نیوز - نشست شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای فرداد پورامن کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اس

نشست شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای فرداد پورامن کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اس

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 13 دی 1394-12:19 ق.ظ

 در ادامه درخواست برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، دومین دوره از نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و جناب آقای فرداد پور امن با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 15روز دوشنبه مورخه93/11/13 در مکان جدید دفتر حزب واقع در کوچه روبروی مسجد فاطمه زهرا (س)برگزار شد در ابتدا آقای لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی آستارا  ضمن تبریك فرارسیدن ایام الله دهه مبارك فجر وعرض تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه(س)اظهار داشتند ما هر چه داریم به بركت ایام الله دهه مبارك فجر است وقتی سالگرد انقلاب فرا می رسد باید بیشتر خدا را یاد كنیم زیرا این نصرت را خداوند به ما اعطا نمود . البته برای رسیدن به این پیروزی چه خونها كه به زمین نریخته و چه شهدایی تقدیم انقلاب نكرده ایم بهمین علت حساسیتها به این انقلاب بسیار بالاست.

وی در ادامه ضمن تبریك به اقدام شجاعانه حزب الله لبنان و جواب دندان شكن به رژیم اشغالگر قدس آنرا توجه ویژه خداوند نامیدند. وی در ادامه سخنانشان ضمن عرض خیر مقدم به آقای فرداد پورامن كاندیدای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشتند برنامه هایمان طوری تنظیم شده كه بصورت دوره ای در خدمت عزیزانی باشیم كه قرار است بعنوان كاندیداهای احتمالی در انتخابات مجلس شركت كنند بنابراین هدف شنیدن برنامه های كاندیداهاست و هیچگونه اظهار نظری تا زمان انتخابات نخواهیم داشت وی در پایان سخنانشان با اشاره به جمله ای از رهبر فرزانه انقلاب خطاب به نمایندگان فرمودند اولین شرط نمایندگی تقواست كسانی كه مردم و نظام را قبول ندارند لازم نیست وارد انتخابات شوند، تقوا یعنی خلوص نیت یعنی اخلاص وی در خاتمه اظهار داشتند  اقدام شما در كاندیدا شدن برای نمایندگی مجلس را به فال نیك گرفته وبرایتان آرزوی موفقیت داریم.

سپس آقای فرداد پورامن كاندیدای احتمالی نمایندگی مجلس به ذكر برنامه هایشان پرداختند وی در ابتدا ضمن عرض سلام  محضر جمع حاضر اظهار داشتند از حضرتعالی و همكارانتان از اینكه وقتی را در اختیارم گذاشتید تا بتوانم بحثها و مسائلی را كه امروزه در سطح شهرستان مطرح است را به نوعی بیان كنم سپاسگذارم .

ایشان ضمن تبریك ایام الله دهه مبارك فجر و عرض تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه (س)اظهار داشتند امروزه مسائل زیادی در سطح شهرستان مطرح است . بنده از دوران جوانی با مسئله انتخابات آشنا بوده ام بطوریکه در آن ایام در ستاد انتخابات آقای (...)بعنوان مسئول جوانان فعالیت داشتم و از دوره پیش تصمیم به وارد شدن به عرصه انتخابات را داشتم اما با توجه به پاره ای مسائل و مشكلات نتوانستم كاندید شوم، اما این بار قبل از اعلام آمادگی برای كاندیداتوری مجلس با مراجعه به دفتر آیت الله بهجت استخاره ای باز كردم و بنا را بر این نهادم كه صد درصد قدم در این راه بگذارم و مطمئن هستم نتیجه هر چه باشد انشاءالله خیر خواهد بود. بنده دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستم و دوره كارشناسی ارشدم را در رشته مدیریت منایع انسانی به اتمام رسانده ام من با توجه به تحصیلات دانشگاهیم به كارگروههای تخصصی ایمان دارم بنده در سال 1385 با توصیه دوستانم قدم در كاندیاتوری شورای شهر لوندویل گذاشتم و توانستم با اعتقادی كه مردم شهرم به من داشتند رأی اول را كسب كنم در ادامه با توجه به اطلاعات و خواسته های آنان و با آشنایی با مشكلات شهرم در اولین قدم توانستم مشاورانم را انتخاب كنم و اقدام به تشكیل كارگروه نمایم . بنده برنامه هایم را در قالب توسعه و عمران و آبادانی شهرستان در قالب یك كارگروه تخصصی كه كارگروه فنی و عمرانی خواهد بود پیگیر می باشم . كارگروه بعدی من كارگروه فرهنگی  و ورزشی شهرستان خواهد بود تا بتوانم به كمك سابقه 15 ساله خدمت در دادگاه عالی استان و به نوعی دادگاه تجدید نظر و همچنین با مشورت با اعضاء و دوستان و مشاوران مسائل و مشكلات شهرستان را رصد كرده و برایشان راه حلی بیابم.

وی در ادامه اظهار داشتند شهرستان آستارا دارای جایگاه ویژه ای است ، بحث گمرك آستارا را داریم كه با ید زیر ساختمهای آنرا تقویت نمود. وجود پایانه مرزی و بندر چند منظوره آستارا به نوعی نشان از بالا بودن سطح صنعت و امكانات موجود در شهرستان می باشد . بنده با توجه به عضویتم در انجمن اسلامی مدارس و بسیج دانش آموزی و دانشجویی خودم را سرباز ولایت می دانم سرباز یكه مخلص است و به ولایت عشق می ورزد نه اینكه فقط به زبان بگویم من نوكر ولایت هستم .

من كارهایم را دقیقاً در مسیر ولایت پیش بینی نموده و حركت می كنم بنده در مدت شش و نیم سال كه عضو شورای اسلامی شهر لوندویل بودم و دو سال نیز بعنوان رییس شورای شهرستان اتخاب شدم توانستم با مكاتباتی كه با مسئولین ارشد استانی داشتم مشكلات شهرم را به آنان انعكاس داده و با كسب اطمیان از مردم شهرم بعنوان شهردار لوندویل انتخاب شوم .البته توجه كنید مسائل و اتفاقاتی كه اكنون در لوندویل اتفاق افتاده قابل مقایسه با 10 سال پیش نیست بنده توانستم در مدت 14 ماهی كه مسئولیت شهرداری لوندویل را عهده دار بودم اعتبارات آنچنانی را از طریق مسئولین عالی استان ، استاندار، معاونت محترم برنامه ریزی برای شهرم لوندویل بگیرم . تا بحال سابقه نداشته كه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی استانداری در شهر لوندویل حاضر شده و سخنرانی كند . با توجه به رایزنیهای بعمل آمده با مسئولین استان و با توجه به محبتی كه جناب آقای فرماندار مهند سیروس شفقی داشتند توانستیم حضور استاندار را در لوندویل شاهد باشیم ، آقای استاندار پس از اینكه بنده مسائل و مشكلات شهر لوندویل را بازگو كردم حدود یك میلیارد تومان ماشین آلات و 520 میلیون تومان اعتبار برای شهر زیبای لوندویل اختصاص دادند . علاوه بر آن علاوه بر مبلغ 45 میلیون و دویست هزار تومانی كه توسط شهرداری جذب شده بود توانستم در مدت سه ماه مدیریتم در طی سال گذشته مبلغ 350 میلیون تومان نیز جذب اعتبار داشته باشم. بنابر این با توجه به موفقیتهایم از دوران كودكی كه در امر ورزش و تحصیل داشتم و با توجه به موفقیتهایی كه در زندگی توانسته ام كسب كنم امیدوارم با اتكال به خداوند منان و با پشتكاری كه در خود می بینم بتوانم در این حوزه نیز موفق شوم ایشان در پایان سخنانشان اظهار داشتند اگر به امید خداوند بتوانم كرسی نمایندگی مجلس را با اعتماد مردم شهرستان كسب نمایم در اولین فرصت پیگیر مسائل و مشكلات فرهنگی شهرستان خواهم بود و تقویت بحث اعتباری نهادها ، ارگانها و اداراتی كه مربوط به فرهنگ هستند را در اولویت قرار دهم اعتقاد قلبیم این است كه مسائل فرهنگی بدون توجه به امر ورزش قابل حل نیست  . بنابراین پیگیر جذب اعتبارات برای مسائل فرهنگی و ورزشی خواهم بود.

و السلام علیكم و رحمه الله و بركاته.

جلسه رأس ساعت 18/20دقیقه با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند.ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید.

آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان، خیابان چهارم ،روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم

 

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
www.Craigscompendium.com
سه شنبه 29 مرداد 1398 07:38 ب.ظ
And with out my child provider it would be troublesome.
Residencedikre.com
سه شنبه 29 مرداد 1398 05:31 ب.ظ
Please don't smoke near the newborn carriers.
http://wiki.cambikesensor.net/index.php?title=Baby_Monitor_Critiques
یکشنبه 27 مرداد 1398 09:13 ب.ظ
Thiss was not seen inn BRCA2 mutation carriers.
Gita
جمعه 25 مرداد 1398 08:28 ب.ظ
You can select from many forms of crriers and slings.
Bergenhayranlari.site
شنبه 19 مرداد 1398 04:19 ب.ظ
We put baby carriers and slings to the take a look at.
http://Cpp.ac/wiki/index.php?title=Take_Care_And_Keep_Away_From_These_Mistakes_Whereas_Shopping_For_Baby_Monitor
پنجشنبه 17 مرداد 1398 02:21 ق.ظ
Convertible automotive seats develop wikth the newborn.
Earlene
چهارشنبه 16 مرداد 1398 08:14 ق.ظ
Ini adalah baby carrier kami yang ke-dua.
Mitchel
سه شنبه 15 مرداد 1398 09:58 ق.ظ
A child provider that stanmds the test of time.
nadrewiki.ethernet.edu.et
یکشنبه 13 مرداد 1398 11:06 ق.ظ
The final word child provider, from newborn to toddler.
Http://Bitcoinapedia.Com/Index.Php?Title=Affiliate_Marketing_Predictions_2010
شنبه 12 مرداد 1398 07:39 ق.ظ
A very powerful characteristic of any chilld service is safety.
Krystyna
پنجشنبه 10 مرداد 1398 02:28 ق.ظ
These two carriers are structured the identical.
Michell
چهارشنبه 9 مرداد 1398 03:19 ب.ظ
It is supportive to the newborn's hips and spine.
pdfpcos.us
سه شنبه 8 مرداد 1398 04:37 ق.ظ
Searching Forr The Finest Baby service In 2018?
http://Classifieds.Marcconsulting.Co.in/
سه شنبه 8 مرداد 1398 02:36 ق.ظ
Ini aadalah baby provider kami yang ke-dua.
Bit.ly
شنبه 29 تیر 1398 05:54 ق.ظ
You possibly can select from many sorts of carriers and slings.
buy viagra 200mg online
جمعه 17 خرداد 1398 08:13 ب.ظ

Do you have a spam issue on this blog; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; we have created some nice practices and we are looking to swap strategies with others, be sure to shoot me an e-mail if interested.
databasepedigree.com
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 04:46 ب.ظ
Looking out For The Greatest Baby provixer In 2018?
http://www.082555.cn/comment/html/?17065.html
یکشنبه 25 فروردین 1398 11:38 ق.ظ
Store for Babby Carriers iin Child Actions & Gear.
씨트람.com
یکشنبه 25 فروردین 1398 01:00 ق.ظ
Please preserve your pets off of the newborn carriers.
Don
شنبه 24 فروردین 1398 06:19 ب.ظ
These two carriers are structured tthe identical.
Xn--4I2B21Xvrk.com
شنبه 24 فروردین 1398 09:22 ق.ظ
Please maintain youjr pets off of the baby carriers.
Kassie
شنبه 24 فروردین 1398 07:05 ق.ظ
Super cute wraps and carriers. Alll position babhy provider.
Joseph
سه شنبه 20 فروردین 1398 01:36 ق.ظ
We put baby carriers and slings to tthe test.
Jennie
دوشنبه 19 فروردین 1398 07:01 ق.ظ
Convrtible car seats develop with the child.
Daisy
دوشنبه 19 فروردین 1398 12:53 ق.ظ
EMEIBABY tuirut dikenali sebagai bahy service hybrid.
Www.Siirtorganik.Com
یکشنبه 18 فروردین 1398 04:02 ب.ظ
Consider the fabric of the baby provider yoou select.
https://www.tdp-academy.com
یکشنبه 18 فروردین 1398 10:34 ق.ظ
Iwant I would identified about these carriers again then.
Terrie
پنجشنبه 15 فروردین 1398 06:58 ق.ظ
Infant carriers date back to anmcient historical past.
Tammara
پنجشنبه 15 فروردین 1398 05:19 ق.ظ
Tremendous cutre wraps and carriers. All pposition child service.
dwp.pandeglangkab.go.Id
چهارشنبه 14 فروردین 1398 11:51 ق.ظ
The Tula Baby Providser is the final word baby service.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo