تبلیغات
لوندویل نیوز - نشست شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای فرداد پورامن کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اس

نشست شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای فرداد پورامن کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اس

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:شنبه 12 دی 1394-11:19 ب.ظ

 در ادامه درخواست برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، دومین دوره از نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و جناب آقای فرداد پور امن با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 15روز دوشنبه مورخه93/11/13 در مکان جدید دفتر حزب واقع در کوچه روبروی مسجد فاطمه زهرا (س)برگزار شد در ابتدا آقای لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی آستارا  ضمن تبریك فرارسیدن ایام الله دهه مبارك فجر وعرض تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه(س)اظهار داشتند ما هر چه داریم به بركت ایام الله دهه مبارك فجر است وقتی سالگرد انقلاب فرا می رسد باید بیشتر خدا را یاد كنیم زیرا این نصرت را خداوند به ما اعطا نمود . البته برای رسیدن به این پیروزی چه خونها كه به زمین نریخته و چه شهدایی تقدیم انقلاب نكرده ایم بهمین علت حساسیتها به این انقلاب بسیار بالاست.

وی در ادامه ضمن تبریك به اقدام شجاعانه حزب الله لبنان و جواب دندان شكن به رژیم اشغالگر قدس آنرا توجه ویژه خداوند نامیدند. وی در ادامه سخنانشان ضمن عرض خیر مقدم به آقای فرداد پورامن كاندیدای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشتند برنامه هایمان طوری تنظیم شده كه بصورت دوره ای در خدمت عزیزانی باشیم كه قرار است بعنوان كاندیداهای احتمالی در انتخابات مجلس شركت كنند بنابراین هدف شنیدن برنامه های كاندیداهاست و هیچگونه اظهار نظری تا زمان انتخابات نخواهیم داشت وی در پایان سخنانشان با اشاره به جمله ای از رهبر فرزانه انقلاب خطاب به نمایندگان فرمودند اولین شرط نمایندگی تقواست كسانی كه مردم و نظام را قبول ندارند لازم نیست وارد انتخابات شوند، تقوا یعنی خلوص نیت یعنی اخلاص وی در خاتمه اظهار داشتند  اقدام شما در كاندیدا شدن برای نمایندگی مجلس را به فال نیك گرفته وبرایتان آرزوی موفقیت داریم.

سپس آقای فرداد پورامن كاندیدای احتمالی نمایندگی مجلس به ذكر برنامه هایشان پرداختند وی در ابتدا ضمن عرض سلام  محضر جمع حاضر اظهار داشتند از حضرتعالی و همكارانتان از اینكه وقتی را در اختیارم گذاشتید تا بتوانم بحثها و مسائلی را كه امروزه در سطح شهرستان مطرح است را به نوعی بیان كنم سپاسگذارم .

ایشان ضمن تبریك ایام الله دهه مبارك فجر و عرض تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه (س)اظهار داشتند امروزه مسائل زیادی در سطح شهرستان مطرح است . بنده از دوران جوانی با مسئله انتخابات آشنا بوده ام بطوریکه در آن ایام در ستاد انتخابات آقای (...)بعنوان مسئول جوانان فعالیت داشتم و از دوره پیش تصمیم به وارد شدن به عرصه انتخابات را داشتم اما با توجه به پاره ای مسائل و مشكلات نتوانستم كاندید شوم، اما این بار قبل از اعلام آمادگی برای كاندیداتوری مجلس با مراجعه به دفتر آیت الله بهجت استخاره ای باز كردم و بنا را بر این نهادم كه صد درصد قدم در این راه بگذارم و مطمئن هستم نتیجه هر چه باشد انشاءالله خیر خواهد بود. بنده دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستم و دوره كارشناسی ارشدم را در رشته مدیریت منایع انسانی به اتمام رسانده ام من با توجه به تحصیلات دانشگاهیم به كارگروههای تخصصی ایمان دارم بنده در سال 1385 با توصیه دوستانم قدم در كاندیاتوری شورای شهر لوندویل گذاشتم و توانستم با اعتقادی كه مردم شهرم به من داشتند رأی اول را كسب كنم در ادامه با توجه به اطلاعات و خواسته های آنان و با آشنایی با مشكلات شهرم در اولین قدم توانستم مشاورانم را انتخاب كنم و اقدام به تشكیل كارگروه نمایم . بنده برنامه هایم را در قالب توسعه و عمران و آبادانی شهرستان در قالب یك كارگروه تخصصی كه كارگروه فنی و عمرانی خواهد بود پیگیر می باشم . كارگروه بعدی من كارگروه فرهنگی  و ورزشی شهرستان خواهد بود تا بتوانم به كمك سابقه 15 ساله خدمت در دادگاه عالی استان و به نوعی دادگاه تجدید نظر و همچنین با مشورت با اعضاء و دوستان و مشاوران مسائل و مشكلات شهرستان را رصد كرده و برایشان راه حلی بیابم.

وی در ادامه اظهار داشتند شهرستان آستارا دارای جایگاه ویژه ای است ، بحث گمرك آستارا را داریم كه با ید زیر ساختمهای آنرا تقویت نمود. وجود پایانه مرزی و بندر چند منظوره آستارا به نوعی نشان از بالا بودن سطح صنعت و امكانات موجود در شهرستان می باشد . بنده با توجه به عضویتم در انجمن اسلامی مدارس و بسیج دانش آموزی و دانشجویی خودم را سرباز ولایت می دانم سرباز یكه مخلص است و به ولایت عشق می ورزد نه اینكه فقط به زبان بگویم من نوكر ولایت هستم .

من كارهایم را دقیقاً در مسیر ولایت پیش بینی نموده و حركت می كنم بنده در مدت شش و نیم سال كه عضو شورای اسلامی شهر لوندویل بودم و دو سال نیز بعنوان رییس شورای شهرستان اتخاب شدم توانستم با مكاتباتی كه با مسئولین ارشد استانی داشتم مشكلات شهرم را به آنان انعكاس داده و با كسب اطمیان از مردم شهرم بعنوان شهردار لوندویل انتخاب شوم .البته توجه كنید مسائل و اتفاقاتی كه اكنون در لوندویل اتفاق افتاده قابل مقایسه با 10 سال پیش نیست بنده توانستم در مدت 14 ماهی كه مسئولیت شهرداری لوندویل را عهده دار بودم اعتبارات آنچنانی را از طریق مسئولین عالی استان ، استاندار، معاونت محترم برنامه ریزی برای شهرم لوندویل بگیرم . تا بحال سابقه نداشته كه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی استانداری در شهر لوندویل حاضر شده و سخنرانی كند . با توجه به رایزنیهای بعمل آمده با مسئولین استان و با توجه به محبتی كه جناب آقای فرماندار مهند سیروس شفقی داشتند توانستیم حضور استاندار را در لوندویل شاهد باشیم ، آقای استاندار پس از اینكه بنده مسائل و مشكلات شهر لوندویل را بازگو كردم حدود یك میلیارد تومان ماشین آلات و 520 میلیون تومان اعتبار برای شهر زیبای لوندویل اختصاص دادند . علاوه بر آن علاوه بر مبلغ 45 میلیون و دویست هزار تومانی كه توسط شهرداری جذب شده بود توانستم در مدت سه ماه مدیریتم در طی سال گذشته مبلغ 350 میلیون تومان نیز جذب اعتبار داشته باشم. بنابر این با توجه به موفقیتهایم از دوران كودكی كه در امر ورزش و تحصیل داشتم و با توجه به موفقیتهایی كه در زندگی توانسته ام كسب كنم امیدوارم با اتكال به خداوند منان و با پشتكاری كه در خود می بینم بتوانم در این حوزه نیز موفق شوم ایشان در پایان سخنانشان اظهار داشتند اگر به امید خداوند بتوانم كرسی نمایندگی مجلس را با اعتماد مردم شهرستان كسب نمایم در اولین فرصت پیگیر مسائل و مشكلات فرهنگی شهرستان خواهم بود و تقویت بحث اعتباری نهادها ، ارگانها و اداراتی كه مربوط به فرهنگ هستند را در اولویت قرار دهم اعتقاد قلبیم این است كه مسائل فرهنگی بدون توجه به امر ورزش قابل حل نیست  . بنابراین پیگیر جذب اعتبارات برای مسائل فرهنگی و ورزشی خواهم بود.

و السلام علیكم و رحمه الله و بركاته.

جلسه رأس ساعت 18/20دقیقه با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند.ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید.

آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان، خیابان چهارم ،روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم

 

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Fredrick
دوشنبه 7 آبان 1397 06:45 ق.ظ
Hello to every body, it's my first go to see of this blog; this blog carries amazing and in fact
excellent data for readers.
local chiropractor
یکشنبه 6 آبان 1397 01:39 ق.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice even as you amend your
site, how could i subscribe for a weblog website?

The account aided me a applicable deal. I were tiny bit familiar
of this your broadcast provided bright clear concept
chiropractorsrockville.weebly.com
شنبه 28 مهر 1397 12:18 ب.ظ
Hi Dear, are you actually visiting this web site
daily, if so afterward you will definitely obtain good know-how.
Edwardo
شنبه 28 مهر 1397 08:53 ق.ظ
After going over a number of the articles on your site,
I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark site list and will
be checking back soon. Take a look at my web site too and let me know how you feel.
Brooks
سه شنبه 24 مهر 1397 05:55 ق.ظ
Hi there! Quick question that's entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My weblog looks weird when viewing from my iphone. I'm trying to
find a theme or plugin that might be able to fix this problem.
If you have any suggestions, please share. With thanks!
driveway paving
چهارشنبه 18 مهر 1397 07:57 ب.ظ
Hi there everybody, here every person is sharing these kinds of know-how, so it's nice
to read this web site, and I used to go to see this blog
everyday.
Delores
چهارشنبه 18 مهر 1397 04:38 ب.ظ
It's amazing to visit this web site and reading the views of all mates about this piece of writing,
while I am also zealous of getting experience.
Valentina
سه شنبه 17 مهر 1397 08:27 ق.ظ
Terrific post however , I was wanting to know if you could
write a litte more on this topic? I'd be very thankful if you could
elaborate a little bit more. Thanks!
Rockville chiropractor
یکشنبه 15 مهر 1397 06:31 ق.ظ
Heya i'm for the primary time here. I came across this board and I to find It really useful & it helped me out
a lot. I am hoping to give something again and aid others such as you helped me.
Dante
یکشنبه 25 شهریور 1397 02:24 ب.ظ
These two carriers are structursd the identical.
https://i.imgur.com/l7Zk2xt.jpg
یکشنبه 25 شهریور 1397 09:28 ق.ظ
Increase these together and you should arrive at a usable quantity.
But remember, junk in, junk out… therefore make fully sure your original figures are accurate!
new
شنبه 24 شهریور 1397 10:16 ب.ظ
Very nice post. I just stumbled upon your weblog and
wished to mention that I've truly loved browsing your weblog posts.
In any case I'll be subscribing to your feed and I
hope you write once more very soon!
Emma
شنبه 24 شهریور 1397 09:13 ب.ظ
Baby creens are siomply notoriously robust for EMF.
new
شنبه 24 شهریور 1397 03:36 ب.ظ
Undeniably consider that which you said. Your favourite justification appeared to be
on the internet the easiest factor to understand of.

I say to you, I definitely get irked at the same time
as folks think about issues that they plainly do not recognize about.
You controlled to hit the nail upon the highest as smartly as defined out the whole thing with no need side-effects , other people could take a signal.
Will likely be again to get more. Thanks
Noella
شنبه 24 شهریور 1397 02:21 ب.ظ
I do acсfept as true witһ all of the ideas you've presented to yor post.

They'rе verry convincing and can certainly work.
Nonetheless, the posts are veey short for novicеs.
May yoou please prolong them a little frⲟm next time?
Thank you for the post.
Robert's BJ boy
شنبه 24 شهریور 1397 12:37 ب.ظ
If not, you are likely to have many more disappointing encounters similar to the people you've got at cracker barrel.
tribal Lending
شنبه 24 شهریور 1397 12:34 ب.ظ
Whɑt i do not realіze is in reality how you are not actuaⅼly much more wеll-favored than you might
be right now. You are so intelligent. You understаnd therefore significantly inn the case of thіjs subject, made me
foг my part bеlieve iit from ɑ lot of variouѕ angleѕ.
Its like women and men aren't involved except it's smething too accomplish wіth Lady gaga!
Your own stuffs excellent. Alll the tme take care of it սp!
Bryant
شنبه 24 شهریور 1397 11:14 ق.ظ
Iᴡent over thіs site and I believe you have a lot of excellent information, saved to fav (:.
dim ben
شنبه 24 شهریور 1397 10:47 ق.ظ
You may possibly start to see this individual an additional light,
something similar to wonder and amazement!
rapid tone loss
شنبه 24 شهریور 1397 09:37 ق.ظ
hello there and thank you for your information
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo