تبلیغات
لوندویل نیوز - ششمین نشست شورای حزب موتلفه اسلامی با کاندیداهای احتمالی ، این هفته سرهنگ جلیل کریم نژاد

ششمین نشست شورای حزب موتلفه اسلامی با کاندیداهای احتمالی ، این هفته سرهنگ جلیل کریم نژاد

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:شنبه 12 دی 1394-11:17 ب.ظ

در پی درخواست یکی دیگر از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، ششمین سلسله از این دوره نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و بدینوسیله جناب آقای سرهنگ جلیل کریم نژاد با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند.این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 18/15روز سه شنبه مورخه94/04/30در مکان جدید دفتر حزب واقع در کوچه روبروی مسجد فاطمه زهرا (س)برگزار شد در ابتدا آقای لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی آستارا ضمن عرض سلام و ادب و احترام و قبولی طاعات و عبادات و خیرمقدم محضر میهمان جلسه جناب آقای سرهنگ جلیل كریم نژد و هیئت همراه اظهار داشتند همانطوریكه مستحضرید بحث انتخابات رفته رفته داغ شده و هر قدر به زمان رأی گیری نزدیك می شویم بر اهمیت آن افزوده می شود . در اسفندماه برگزاری دو انتخابات را پیش روی داریم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری .

وی افزودند: امام راحل می فرمایند« مجلس در رأس امور است» بحث نظارت جنبه دینی داشته و سنت الهی است . خداوند می فرماید من فرشتگان را بر شما بعنوان ناظر قرار دادم و بزرگترین وظیفه مجلس علاوه بر قانون گذاری نظارت است . مشكلات كنونی جامعه ما از عدم نظارت سازمانهای اجرایی است پس حساسیت انتخابات مجلس خودش را نشان می دهد چون ما می خواهیم فردی را انتخاب و راهی مجلس نماییم كه بتواند علاوه بر وظیفه قانونگذاری وظیفه نظارتیش را به نحو احسن انجام دهد.

مورد بعدی بحث توافق هسته ای است كه لازم است از موضعگیری شجاعانه  و مدبرانه مقام معظم رهبری تشكر نماییم كه با حمایت از تیم مذاكره كننده هسته ای توانستند تا حدی حق مسلم هسته ای كشورمان را محقق نمایند و بر اتحاد همه اقشار جامعه در تحقق این امر اصرار ورزیدند.

ایشان سپس اظهار داشتند ما نیز به تبعیت از این امر مقام معظم رهبری نمی توانیم به مسائلی كه در كشور و شهرمان اتفاق می افتد بی تفاوت مانده و حركت نابجا و ناشایست برخیها ما را نسبت به سرنوشت جامعه بی تفاوت نماید و باعث ایجاد چند تیرگی شود بلكه باید زمینه اتحاد و همدلی را فراهم كنیم تا بتوانیم فردی اصلح و مومن و معتقد به ولایت را به مجلس معرفی نماییم به همین خاطر امروز اینجا جمع شده ایم تا در ادامه سلسله نشستهایمان با كاندیداهای احتمالی با برنامه ها و اهداف این عزیزان آشنا شویم .

وی در ادامه سخنانشان اظهار داشتند نماینده باید اهل تقوا و معنویت باشد نه اهل دنیا، علت اینكه در چندین سال گذشته اگر افرادی را به مجلس راهی كرده ایم و بعد از انتخابمان پشیمان شده ایم این است كه آنان با اهداف دنیوی مشغول شده و این عامل نارضایتیهای مردمی را به دنبال داشته است.

سپس جناب سرهنگ جلیل کریم نژاد با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد سخنانشان را آغاز کرده و ضمن تقدیر و تشکر از اعضای حزب موتلفه اسلامی شهرستان بندر آستارا که دغدغه نظام و انقلاب داشته فرمودند:و از میان تمامی احزاب ، حزب موتلفه تنها حزبی است که همراه با ولایت حرکت کرده و در هیچ فتنه ای از راه مستقیم خارج نشده است . وی در ادامه اظهار داشتند که همه ما مسئولیم. حضرت امیر می فرمایند فتنه زمانی بوجود می آید که خواص جامعه گوشه نشینی اختیار کنند پس هر کس در خودش ظرفیت لازم را می بیند پس باید وارد عرصه انتخابات شود .

وی سپس با اشاره به حضرت یوسف اظهار داشتند هنگامیکه حضرت ثوسف خودش را معرفی کرد فرمود: به من پست و منصب دهید و وقتی از وی سوال شد شما چه دارید گفت: اولاً تعهد دارم و دوماً تخصص.

وی در ادامه اظهار داشتند وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلابها در سه چیز است:1- خدامحوری و شعارشان از ابتدای انقلاب الله اکبر می باشد. 2- ولایت محوری 3- مردم محوری و انقلابی که این سه اصول را نداشته باشد به سرانجام نمی رسد.

و این نعمت عظیمی است که انقلاب ما دارای سه اصل خدامحوری، ولایت محوری و مردم محوری است و این فرصت را بما داده تا بر سرنوشت خودمان تصمیم بگیریم .

وی در ادامه ضمن معرفی خود اظهار داشتند:

جلیل كریم نژاد هستم متولد 1343  که از سال 1359 عضو بسیج شدم و در سال 1360 بصورت رسمی به خدمت سپاه آستارا درآمدم  ( از سن 17 سالگی ) ، متاهل  و داری سه فرزند هستم و همسرم هم اهل باغچه سرا آستارا است...و خودم هم 35 سال است اهل و ساكن شهر استارا هستم. ابتدائاً با مدرك سیكل  وارد سپاه شدم  در 17 سالگی  و با تشویق حاج اسرافیل كابینی  در كنار جهاد و جبهه به تحصیل ادامه دادم و هم اكنون دارای مدرک كارشناسی ارشد رشته مدیریت هستم که با سی و یكسال خدمت صادقانه با درجه سرهنگی پاسدار بازنشست شدم ( جانشین سپاه آستارا )

وی در ادامه اظهار داشت بنده احساس وظیفه کرده و با قاطعیت وارد میدان انتخابات شدم  اگر نمی آمدم شایددر روز قیامت نمی توانستم جوابگوی دوستان شهیدم باشم که در هنگام شهادت با آنان بودم . بنده قبل از تصمیم به کاندید شدن برای انتخابات با برخی از دوستان ارزشی ام مشورت نمودم و به تک تک منازل آنان مراجعه کردم و به آنان اظهار داشتم شما از من ارجح هستید بیایید و کاندید شوید. 

وی در ادامه اظهار داشتند گرچه با دیدن برخی ناملایمات دلسرد شده بودم اما بعد از خواندن خطبه امیر مومنان در تصمیمم مصمم تر شدم .

وی خطاب به  افرادی اکنون در رأس شهرستان تصمیم گیری می کنند و ما را خارج از گود می دانند در حالی که خود را اولی تصور می کنند اظهار داشتند: « تا زمانی که جنگ نعره می کشید پنجره ها را بستید، به غنائم که رسیدیم به ما پیوستید ، هی آب ندیده آبی شده ها ، بی جنگ و جپهه انقلابی شده ها»

وی سپس اظهار داشتند: با قاطعیت آمده ام اما با رعایت شریعت و اخلاق اسلامی سعی می کنم طبق آموزه های دینی و بدور از بد اخلاقی و تخریب دیگران وارد انتخابات شوم چون تیم های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ام در حال شکل گیری است و شمه ای از برنامه هایم را بشرح زیر اعلام می دارم:

اولین اولویت بنده مسئله اقتصادی است که حدیث قدسی است که « لا معاش له ، لا معاد له»

  شهرستان آستارا از سال 1368 که مرز باز شد وارد قطب اقتصادی کشور شد و از حالت بسته خارج شد و به کریدور شمال و جنوب متصل گردید بطوریکه هم اینک هزاران گردشگر وارد شهرستان می شوند اما وقتی منصفانه به مسئله نگاه کنیم متوجه می شویم که نتوانستیم برداشت مناسبی داشته باشیم . بنده سعی می کنم در چهار عرصه فعالیتم را گسترش دهم : 1- گسترش بندر در قالب منطقه ویژه اقتصادی 2- توسعه گمرکی با رویکرد قانونی آن 3- بخش صنعت 4 و مهمتر از آن گسترش گردشگری و توریسم.

وی تاكید نمود وقتی آب به رودخانه‌ نیاید خشك می شود  و بازارچه مرزی و ساحلی آستارا بدون بار چمدانی یا مسئله  گمرك معنی ندارد همانند رودخانه ای است كه آخرش خشك می شود پس تا دیر نشده باید فكری کرد.

مردم انتظارشان از گمرک بالاست و در حدود سه چهار سالی است که گمرک ما با رکود مواجهه شده وقتی به جلفا و بیله سوار نگاه می کنیم که همچنان فعال هستند این فکر به ذهنمان می آید که آیا در کشور پسر بد و پسر خوب داریم ، آیا مسئولی نداریم که به این وضع رسیدگی کند، بازارچه مرزی وابسته به فعالیت گمرک و تجارت چمدانی است که با رکو اقتصادی بازار، امید به زندگی در میان مردم شهرستان کمتر شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: آستارا با توجه به پتانسیل ومنابع طبیعی و ساحل  و  مرزی و بندری استحقاق تبدیل به یك منطقه و قطب اقتصادی  و توریستی را دارد که باید با کار كارشناسی و علمی بازنگری شود وی ادامه داد درآستارا افراد با استعداد و نخبه زیادی هستند كه بخاطر  بیكاری و نبود شغل به شهرستانهای دیگر كوچ كردند یا بیكار هستند. باید از نیروهای جوان تحصیل كرده ومتخصص استفاده نمودو بیكاری جوانان باعث تاسف است .
 وی ادامه داد: چندی پیش که به كیش رفته بودم طوری روی صنعت توریسم کار شده که مسافر رغبت زیادی برای حضور در آن دارد اما متأسفانه آستارا با داشتن كوه، و ساحل زیبای دریا ، منابع سرشارطبیعی ، رودها ی فراوان و گردنه زیبای حیران و آب گرم كوته كومه و علی داشی و دهكده توریستی حیران وحیات وحش و تالاب استیل و آق و... دارای جوانان  بیكار زیادی است ، زیرا نتوانسته ایم از این امکانات خدادادی استفاده کنیم فقط كمی مدیریت ،مطالعه و دلسوزی می خواهد.مسافر وقتی به آستارا وارد می شود فقط بیتوته کرده و نیم روز در آستارا می مانند چون امکانات مناسبی برای نگهداری آنان نداریم بنابراین مجبور می شوند به سرعین یا اردبیل بروند.

انشاالله اگر من انتخاب شدم دربخش صنعتی و تجاری و گمرك و بندر و بخصوص توریسم و گردشگری برنامه های جامع و كارشناسی شده ای مد نظر دارم که انجام خواهم داد.

وی در ادامه گفت : از جمله برنامه های من كار رسیدگی به امور ورزشی  و اماكن ورزشی و فرهنگی شهرستان است  و چرا در شهری كه جزو بیست  شهر گردشگری كشوراست یك استخر نیست یا اماكن ورزشی  مناسب نیست وی سپس اظهار داشت : چند روز پیش وقتی از محل سالن ورزشی کشتی بازدید می کردم با وضعیت نابسامانی مواجه شدم . با این همه بودجه ای که حیف و میل می شود سالن ورزشی در شأن مردم شهرستان آستارا وجود ندارد .

وی تاكید نمود : وقتی یك مسئولی منصوب می شود ، هزاران بنر در شهر زده می شود اما وقتی یك نویسنده  و یا شاعر یا اهل قلم یا هنرمند ی كتابی می نویسید یا مقامی  می آورد از بنر خبری نیست این نشان دهنده چیست باید فرهنگ سازی شود چه معنی دارد هر روز در خیابانها شهر و روستاه بنر زده شود برای انتصاب یا تقدیر وتشكر فلان مسئول ...

وی در ادامه اظهار داشت: مشروعیت ما از ملت است  و ملت بخاطر نظام و اسلام  مقاومت كردند و از اول انقلاب تاكنون دربرابر سختی ها و هشت سال دفاع مقدس تحریم ها  ..ما باید قدر مردم ایران را بدانیم و در همایش كرمان دختر شهید بعداز دكلمه ای گفت  اگر مسئولان  به نظام و مردم خیانت كنند در آن دنیا روز قیامت به پدر شهیدم شكایت ایشان را خواهم نمود که باعث شد تا من گریه كردم  و ترسی مرا فرا  گرفت .بله اگر ما مسئولیتی می خواهیم بگیریم باید بدانیم این انقلاب با خون شهدا به  شكوفا شده است و كارباید نكنیم شرمنده شهدا شویم ومن با این دیدگاه جلو آمدم...دوستان شهیدم در آغوشم شهید شدند

وی ادامه داد:  من در زمانی  با انقلاب  بیعت كردم و در این راه قدم گذشتم هدفم شهادت در راه  اسلام و كشور  و نظام بود و دوستانم  در آغوشم شهید شدند  و حتی در علمیات والفجر هشت یادم نمی رود آنقدر دوستان سپاهی و بسیجی ما  شهید شدند كه  رودخانه اروند رود  دیگر قرمز به رنگ خون شدند و همه شهید شدند و دوستانم در آغوش من شهید شدند  و من نمی توانم به خون شهدا خیانت كنم  بخاطر آن روز ها و بخاطر احساس  مسئولیت امروز كاندیدا  مجلس می شو م و در مقطعی که دشمنان به ملت هجوم آوردند، شهدا پا به عرصه دفاع از کشور گذاشته و مردانه ایستادند. شهدا با بصیرت و با عشق به ولایت، آگاهانه در مسیر دفاع از کشور جان خود را فدا کردند و فردا ما باید جوابگویی شهدا و اما در آند نیا باشیم...

وی گفت : جمهوری اسلامی ایران به كسی اخوت  نبسته و نمی بندد ، دیدید افراد در طول انقلاب آمدند اما چون با نظام و مردم  نبودند پس زده شدند  و نباید خطای یك عده را به نظام و مكتب بگذاریم

وی در خاتمه گفت :انشاءالله امسال در اسفندماه 1394 همه كاندیدا ها در رقابتی سالم شرکت کنیم  و قضاوت با مردم فرهنگی و فهیم  و فرهنگی  آستارا و لوندویل  و حومه است كه با رای خود یك نفر از كاندیدا های اصلح را انتخاب خواهند نمود.در اینده نزدیك برنامه های كامل خدمت عموم مردم در زمان قانونی  اطلاع رسانی  خواهم نمود.

انشاءالله که همگیمان انقلابی خواهیم ماند و انقلابی از دنیا خواهیم رفت.

و السلام علیکم و رحمه اله و برکاته

وی سپس اظهار نظر جمع حاضر را شندیده و به سخنان حاضرین جواب دادند

 

 جلسه رأس ساعت 21/15 باذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند.ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید.

آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان،خیابان چهارم ،روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Generic cialis
پنجشنبه 15 آذر 1397 10:31 ب.ظ

Awesome info. Cheers.
ou trouver cialis sur le net precios de cialis generico click here take cialis cialis wir preise cialis herbs cialis side effects dangers i recommend cialis generico purchase once a day cialis viagra cialis levitra effetti del cialis
buy cialis pills
پنجشنبه 15 آذر 1397 03:01 ق.ظ

Whoa lots of good info.
female cialis no prescription wow look it cialis mexico cialis rckenschmerzen cialis 5mg cialis sale online generic for cialis the best choice cialis woman achat cialis en itali cialis flussig cialis 30 day trial coupon
Generic cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 09:59 ق.ظ

Nicely put. Many thanks!
miglior cialis generico cialis generika buy cialis uk no prescription price cialis per pill only best offers cialis use we recommend cialis best buy warnings for cialis cialis baratos compran uk cialis kaufen bankberweisung cialis price thailand
Cialis online
سه شنبه 13 آذر 1397 10:27 ب.ظ

Amazing material. Many thanks!
cialis in sconto cialis 5 mg schweiz side effects of cialis i recommend cialis generico cost of cialis per pill cialis venta a domicilio get cheap cialis purchase once a day cialis cialis generico en mexico cialis 20mg
where to buy cialis online
سه شنبه 13 آذر 1397 11:36 ق.ظ

Terrific tips. Regards.
tadalafilo cialis per paypa if a woman takes a mans cialis cialis great britain achat cialis en itali generic cialis in vietnam cialis 30 day trial coupon achat cialis en europe cialis pas cher paris cialis tadalafil online
Buy cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 11:57 ب.ظ

Regards! I enjoy this.
200 cialis coupon cialis lilly tadalafi the best site cialis tablets cost of cialis per pill brand cialis generic the best site cialis tablets cialis generic we like it safe cheap cialis cialis wir preise cialis prices
Cialis generic
دوشنبه 12 آذر 1397 11:04 ق.ظ

Superb data. Thank you!
acquistare cialis internet cialis tadalafil online we recommend cialis best buy cialis 50 mg soft tab price cialis wal mart pharmacy the best site cialis tablets cialis 5mg prix cialis dosage amounts calis compare prices cialis uk
buy cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 11:27 ب.ظ

Cheers! Fantastic information.
overnight cialis tadalafil venta cialis en espaa free cialis cost of cialis cvs cialis name brand cheap cialis online deutschland click now cialis from canada free cialis are there generic cialis cialis uk next day
buy generic cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 10:21 ق.ظ

Thanks. Good stuff!
cialis price in bangalore cialis canada viagra or cialis cialis 20mg we like it cialis price cialis 10 doctissimo buy cialis cheap 10 mg cialis dose 30mg cialis 5 effetti collaterali tesco price cialis
Buy cialis online
شنبه 10 آذر 1397 11:37 ب.ظ

Kudos! Numerous postings!

cialis rezeptfrei sterreich cialis preise schweiz click here take cialis fast cialis online cialis generico postepay purchase once a day cialis achat cialis en europe click here take cialis cialis alternative cialis lilly tadalafi
buy cialis usa
شنبه 10 آذر 1397 10:23 ق.ظ

Kudos. An abundance of forum posts.

import cialis compare prices cialis uk click here cialis daily uk 200 cialis coupon generic cialis 20mg uk prezzo cialis a buon mercato buy cheap cialis in uk only best offers 100mg cialis buy cialis cheap 10 mg we recommend cheapest cialis
Cialis generic
جمعه 9 آذر 1397 11:04 ب.ظ

You made your stand pretty effectively!.
cialis generico in farmacia cialis rckenschmerzen generic cialis at walmart tadalafilo cialis para que sirve tesco price cialis cialis online deutschland if a woman takes a mans cialis order cialis from india prix de cialis
Buy cialis online
جمعه 9 آذر 1397 11:12 ق.ظ

Seriously a good deal of fantastic knowledge!
cialis tablets australia cialis bula cialis online nederland online cialis 40 mg cialis what if i take cialis australia org we choice cialis pfizer india cialis super acti cialis italia gratis acheter du cialis a geneve
Cialis generic
جمعه 9 آذر 1397 12:01 ق.ظ

Wow lots of useful information!
cialis for daily use viagra or cialis generic cialis at the pharmacy cialis tablets australia comprar cialis navarr cialis generico milano buy cialis uk no prescription venta cialis en espaa free cialis cialis et insomni
buy cialis with no prescription
پنجشنبه 8 آذر 1397 12:41 ب.ظ

You've made your stand quite clearly.!
american pharmacy cialis cialis for bph buy cialis online cheapest cialis mit grapefruitsaft tadalafil tablets cialis 5 mg para diabeticos cialis 30 day sample cialis sans ordonnance cialis pills boards cialis price thailand
Buy generic cialis
پنجشنبه 8 آذر 1397 12:12 ق.ظ

Thanks a lot. Loads of content.

cialis canadian drugs tadalafil 20mg cialis 10mg prix pharmaci cialis 5 mg cialis pills price each cialis online holland cialis prezzo in linea basso where to buy cialis in ontario order a sample of cialis price cialis wal mart pharmacy
buy cialis online cheap
چهارشنبه 7 آذر 1397 11:59 ق.ظ

You said it very well..
buy cialis sample pack brand cialis nl online prescriptions cialis cipla cialis online cialis canadian drugs cialis 5 mg scheda tecnica prezzo cialis a buon mercato generic cialis soft gels cialis name brand cheap tadalafilo
Buy cialis
دوشنبه 9 مهر 1397 09:02 ب.ظ

Nicely put, Regards.
buy online cialis 5mg cialis 30 day sample usa cialis online buy generic cialis cialis 5 mg buy cialis 5 mg scheda tecnica rx cialis para comprar cialis online cialis 5 mg effetti collateral online cialis
online canadian pharmacies
یکشنبه 1 مهر 1397 05:37 ب.ظ

Truly quite a lot of good tips!
canadian drugs canada medication list canadian drugstore canada drugs canadian pharmaceuticals trust pharmacy canada viagra canadiense drugstore online canada how safe are canadian online pharmacies drugstore online canada
viagravonline.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 02:29 ب.ظ

Beneficial info. With thanks.
we choice cialis pfizer india cialis online holland callus safe dosage for cialis cialis name brand cheap generic cialis 20mg tablets cialis australian price buying cialis in colombia canadian cialis cialis for sale in europa
http://babecolate.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 05:06 ب.ظ

Thanks, An abundance of material!

cialis flussig cialis manufacturer coupon cialis 10 doctissimo cialis wir preise order generic cialis online how much does a cialis cost cialis online deutschland cialis prezzo di mercato india cialis 100mg cost deutschland cialis online
acquistare cialis internet
سه شنبه 23 مرداد 1397 01:57 ق.ظ

Information very well used!.
buy online cialis 5mg canada discount drugs cialis pastillas cialis y alcoho buy generic cialis cialis for sale south africa prescription doctor cialis i recommend cialis generico does cialis cause gout cuanto cuesta cialis yaho miglior cialis generico
Buy cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 05:46 ب.ظ

Incredible tons of very good tips.
we use it cialis online store i recommend cialis generico cialis prices in england only now cialis for sale in us cialis for sale south africa interactions for cialis brand cialis generic cialis for daily use cialis tablets australia cialis daily reviews
Cialis canada
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 09:50 ب.ظ

You stated it adequately!
when will generic cialis be available cialis purchasing cialis preise schweiz prescription doctor cialis we use it 50 mg cialis dose cialis 30 day trial coupon cialis 20 mg cost cialis 5 mg funziona buy cialis cheap 10 mg cialis free trial
choc
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 10:04 ب.ظ
Great delivery. Solid arguments. Keep up the amazing spirit.
Viagra canada
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 07:03 ق.ظ

Thanks, Awesome information!
buy viagra brand online can you buy viagra without prescriptions buy viagra online uk cheap how do i order viagra buy viagra forum cheap online viagra buy generic viagra online safely how to get prescription viagra buy viagra online cheap uk viagra pharmacy viagra online pharmacy viagra
Buy cialis online
شنبه 18 فروردین 1397 04:32 ب.ظ

Awesome posts. Regards.
generic cialis in vietnam cialis australia org order cialis from india cialis sans ordonnance cialis generic enter site very cheap cialis cialis kaufen cialis price thailand we choice cialis pfizer india tarif cialis france
Online cialis
شنبه 4 فروردین 1397 08:28 ب.ظ

Wow quite a lot of fantastic material!
effetti del cialis generic low dose cialis american pharmacy cialis click here to buy cialis cialis coupon generic cialis 20mg tablets we recommend cialis info cialis arginine interactio where cheapest cialis precios de cialis generico
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo