تبلیغات
لوندویل نیوز - ششمین نشست شورای حزب موتلفه اسلامی با کاندیداهای احتمالی ، این هفته سرهنگ جلیل کریم نژاد

ششمین نشست شورای حزب موتلفه اسلامی با کاندیداهای احتمالی ، این هفته سرهنگ جلیل کریم نژاد

نویسنده :لوندویل نیوز
تاریخ:یکشنبه 13 دی 1394-12:17 ق.ظ

در پی درخواست یکی دیگر از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، ششمین سلسله از این دوره نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و بدینوسیله جناب آقای سرهنگ جلیل کریم نژاد با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند.این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 18/15روز سه شنبه مورخه94/04/30در مکان جدید دفتر حزب واقع در کوچه روبروی مسجد فاطمه زهرا (س)برگزار شد در ابتدا آقای لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی آستارا ضمن عرض سلام و ادب و احترام و قبولی طاعات و عبادات و خیرمقدم محضر میهمان جلسه جناب آقای سرهنگ جلیل كریم نژد و هیئت همراه اظهار داشتند همانطوریكه مستحضرید بحث انتخابات رفته رفته داغ شده و هر قدر به زمان رأی گیری نزدیك می شویم بر اهمیت آن افزوده می شود . در اسفندماه برگزاری دو انتخابات را پیش روی داریم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری .

وی افزودند: امام راحل می فرمایند« مجلس در رأس امور است» بحث نظارت جنبه دینی داشته و سنت الهی است . خداوند می فرماید من فرشتگان را بر شما بعنوان ناظر قرار دادم و بزرگترین وظیفه مجلس علاوه بر قانون گذاری نظارت است . مشكلات كنونی جامعه ما از عدم نظارت سازمانهای اجرایی است پس حساسیت انتخابات مجلس خودش را نشان می دهد چون ما می خواهیم فردی را انتخاب و راهی مجلس نماییم كه بتواند علاوه بر وظیفه قانونگذاری وظیفه نظارتیش را به نحو احسن انجام دهد.

مورد بعدی بحث توافق هسته ای است كه لازم است از موضعگیری شجاعانه  و مدبرانه مقام معظم رهبری تشكر نماییم كه با حمایت از تیم مذاكره كننده هسته ای توانستند تا حدی حق مسلم هسته ای كشورمان را محقق نمایند و بر اتحاد همه اقشار جامعه در تحقق این امر اصرار ورزیدند.

ایشان سپس اظهار داشتند ما نیز به تبعیت از این امر مقام معظم رهبری نمی توانیم به مسائلی كه در كشور و شهرمان اتفاق می افتد بی تفاوت مانده و حركت نابجا و ناشایست برخیها ما را نسبت به سرنوشت جامعه بی تفاوت نماید و باعث ایجاد چند تیرگی شود بلكه باید زمینه اتحاد و همدلی را فراهم كنیم تا بتوانیم فردی اصلح و مومن و معتقد به ولایت را به مجلس معرفی نماییم به همین خاطر امروز اینجا جمع شده ایم تا در ادامه سلسله نشستهایمان با كاندیداهای احتمالی با برنامه ها و اهداف این عزیزان آشنا شویم .

وی در ادامه سخنانشان اظهار داشتند نماینده باید اهل تقوا و معنویت باشد نه اهل دنیا، علت اینكه در چندین سال گذشته اگر افرادی را به مجلس راهی كرده ایم و بعد از انتخابمان پشیمان شده ایم این است كه آنان با اهداف دنیوی مشغول شده و این عامل نارضایتیهای مردمی را به دنبال داشته است.

سپس جناب سرهنگ جلیل کریم نژاد با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد سخنانشان را آغاز کرده و ضمن تقدیر و تشکر از اعضای حزب موتلفه اسلامی شهرستان بندر آستارا که دغدغه نظام و انقلاب داشته فرمودند:و از میان تمامی احزاب ، حزب موتلفه تنها حزبی است که همراه با ولایت حرکت کرده و در هیچ فتنه ای از راه مستقیم خارج نشده است . وی در ادامه اظهار داشتند که همه ما مسئولیم. حضرت امیر می فرمایند فتنه زمانی بوجود می آید که خواص جامعه گوشه نشینی اختیار کنند پس هر کس در خودش ظرفیت لازم را می بیند پس باید وارد عرصه انتخابات شود .

وی سپس با اشاره به حضرت یوسف اظهار داشتند هنگامیکه حضرت ثوسف خودش را معرفی کرد فرمود: به من پست و منصب دهید و وقتی از وی سوال شد شما چه دارید گفت: اولاً تعهد دارم و دوماً تخصص.

وی در ادامه اظهار داشتند وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلابها در سه چیز است:1- خدامحوری و شعارشان از ابتدای انقلاب الله اکبر می باشد. 2- ولایت محوری 3- مردم محوری و انقلابی که این سه اصول را نداشته باشد به سرانجام نمی رسد.

و این نعمت عظیمی است که انقلاب ما دارای سه اصل خدامحوری، ولایت محوری و مردم محوری است و این فرصت را بما داده تا بر سرنوشت خودمان تصمیم بگیریم .

وی در ادامه ضمن معرفی خود اظهار داشتند:

جلیل كریم نژاد هستم متولد 1343  که از سال 1359 عضو بسیج شدم و در سال 1360 بصورت رسمی به خدمت سپاه آستارا درآمدم  ( از سن 17 سالگی ) ، متاهل  و داری سه فرزند هستم و همسرم هم اهل باغچه سرا آستارا است...و خودم هم 35 سال است اهل و ساكن شهر استارا هستم. ابتدائاً با مدرك سیكل  وارد سپاه شدم  در 17 سالگی  و با تشویق حاج اسرافیل كابینی  در كنار جهاد و جبهه به تحصیل ادامه دادم و هم اكنون دارای مدرک كارشناسی ارشد رشته مدیریت هستم که با سی و یكسال خدمت صادقانه با درجه سرهنگی پاسدار بازنشست شدم ( جانشین سپاه آستارا )

وی در ادامه اظهار داشت بنده احساس وظیفه کرده و با قاطعیت وارد میدان انتخابات شدم  اگر نمی آمدم شایددر روز قیامت نمی توانستم جوابگوی دوستان شهیدم باشم که در هنگام شهادت با آنان بودم . بنده قبل از تصمیم به کاندید شدن برای انتخابات با برخی از دوستان ارزشی ام مشورت نمودم و به تک تک منازل آنان مراجعه کردم و به آنان اظهار داشتم شما از من ارجح هستید بیایید و کاندید شوید. 

وی در ادامه اظهار داشتند گرچه با دیدن برخی ناملایمات دلسرد شده بودم اما بعد از خواندن خطبه امیر مومنان در تصمیمم مصمم تر شدم .

وی خطاب به  افرادی اکنون در رأس شهرستان تصمیم گیری می کنند و ما را خارج از گود می دانند در حالی که خود را اولی تصور می کنند اظهار داشتند: « تا زمانی که جنگ نعره می کشید پنجره ها را بستید، به غنائم که رسیدیم به ما پیوستید ، هی آب ندیده آبی شده ها ، بی جنگ و جپهه انقلابی شده ها»

وی سپس اظهار داشتند: با قاطعیت آمده ام اما با رعایت شریعت و اخلاق اسلامی سعی می کنم طبق آموزه های دینی و بدور از بد اخلاقی و تخریب دیگران وارد انتخابات شوم چون تیم های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ام در حال شکل گیری است و شمه ای از برنامه هایم را بشرح زیر اعلام می دارم:

اولین اولویت بنده مسئله اقتصادی است که حدیث قدسی است که « لا معاش له ، لا معاد له»

  شهرستان آستارا از سال 1368 که مرز باز شد وارد قطب اقتصادی کشور شد و از حالت بسته خارج شد و به کریدور شمال و جنوب متصل گردید بطوریکه هم اینک هزاران گردشگر وارد شهرستان می شوند اما وقتی منصفانه به مسئله نگاه کنیم متوجه می شویم که نتوانستیم برداشت مناسبی داشته باشیم . بنده سعی می کنم در چهار عرصه فعالیتم را گسترش دهم : 1- گسترش بندر در قالب منطقه ویژه اقتصادی 2- توسعه گمرکی با رویکرد قانونی آن 3- بخش صنعت 4 و مهمتر از آن گسترش گردشگری و توریسم.

وی تاكید نمود وقتی آب به رودخانه‌ نیاید خشك می شود  و بازارچه مرزی و ساحلی آستارا بدون بار چمدانی یا مسئله  گمرك معنی ندارد همانند رودخانه ای است كه آخرش خشك می شود پس تا دیر نشده باید فكری کرد.

مردم انتظارشان از گمرک بالاست و در حدود سه چهار سالی است که گمرک ما با رکود مواجهه شده وقتی به جلفا و بیله سوار نگاه می کنیم که همچنان فعال هستند این فکر به ذهنمان می آید که آیا در کشور پسر بد و پسر خوب داریم ، آیا مسئولی نداریم که به این وضع رسیدگی کند، بازارچه مرزی وابسته به فعالیت گمرک و تجارت چمدانی است که با رکو اقتصادی بازار، امید به زندگی در میان مردم شهرستان کمتر شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: آستارا با توجه به پتانسیل ومنابع طبیعی و ساحل  و  مرزی و بندری استحقاق تبدیل به یك منطقه و قطب اقتصادی  و توریستی را دارد که باید با کار كارشناسی و علمی بازنگری شود وی ادامه داد درآستارا افراد با استعداد و نخبه زیادی هستند كه بخاطر  بیكاری و نبود شغل به شهرستانهای دیگر كوچ كردند یا بیكار هستند. باید از نیروهای جوان تحصیل كرده ومتخصص استفاده نمودو بیكاری جوانان باعث تاسف است .
 وی ادامه داد: چندی پیش که به كیش رفته بودم طوری روی صنعت توریسم کار شده که مسافر رغبت زیادی برای حضور در آن دارد اما متأسفانه آستارا با داشتن كوه، و ساحل زیبای دریا ، منابع سرشارطبیعی ، رودها ی فراوان و گردنه زیبای حیران و آب گرم كوته كومه و علی داشی و دهكده توریستی حیران وحیات وحش و تالاب استیل و آق و... دارای جوانان  بیكار زیادی است ، زیرا نتوانسته ایم از این امکانات خدادادی استفاده کنیم فقط كمی مدیریت ،مطالعه و دلسوزی می خواهد.مسافر وقتی به آستارا وارد می شود فقط بیتوته کرده و نیم روز در آستارا می مانند چون امکانات مناسبی برای نگهداری آنان نداریم بنابراین مجبور می شوند به سرعین یا اردبیل بروند.

انشاالله اگر من انتخاب شدم دربخش صنعتی و تجاری و گمرك و بندر و بخصوص توریسم و گردشگری برنامه های جامع و كارشناسی شده ای مد نظر دارم که انجام خواهم داد.

وی در ادامه گفت : از جمله برنامه های من كار رسیدگی به امور ورزشی  و اماكن ورزشی و فرهنگی شهرستان است  و چرا در شهری كه جزو بیست  شهر گردشگری كشوراست یك استخر نیست یا اماكن ورزشی  مناسب نیست وی سپس اظهار داشت : چند روز پیش وقتی از محل سالن ورزشی کشتی بازدید می کردم با وضعیت نابسامانی مواجه شدم . با این همه بودجه ای که حیف و میل می شود سالن ورزشی در شأن مردم شهرستان آستارا وجود ندارد .

وی تاكید نمود : وقتی یك مسئولی منصوب می شود ، هزاران بنر در شهر زده می شود اما وقتی یك نویسنده  و یا شاعر یا اهل قلم یا هنرمند ی كتابی می نویسید یا مقامی  می آورد از بنر خبری نیست این نشان دهنده چیست باید فرهنگ سازی شود چه معنی دارد هر روز در خیابانها شهر و روستاه بنر زده شود برای انتصاب یا تقدیر وتشكر فلان مسئول ...

وی در ادامه اظهار داشت: مشروعیت ما از ملت است  و ملت بخاطر نظام و اسلام  مقاومت كردند و از اول انقلاب تاكنون دربرابر سختی ها و هشت سال دفاع مقدس تحریم ها  ..ما باید قدر مردم ایران را بدانیم و در همایش كرمان دختر شهید بعداز دكلمه ای گفت  اگر مسئولان  به نظام و مردم خیانت كنند در آن دنیا روز قیامت به پدر شهیدم شكایت ایشان را خواهم نمود که باعث شد تا من گریه كردم  و ترسی مرا فرا  گرفت .بله اگر ما مسئولیتی می خواهیم بگیریم باید بدانیم این انقلاب با خون شهدا به  شكوفا شده است و كارباید نكنیم شرمنده شهدا شویم ومن با این دیدگاه جلو آمدم...دوستان شهیدم در آغوشم شهید شدند

وی ادامه داد:  من در زمانی  با انقلاب  بیعت كردم و در این راه قدم گذشتم هدفم شهادت در راه  اسلام و كشور  و نظام بود و دوستانم  در آغوشم شهید شدند  و حتی در علمیات والفجر هشت یادم نمی رود آنقدر دوستان سپاهی و بسیجی ما  شهید شدند كه  رودخانه اروند رود  دیگر قرمز به رنگ خون شدند و همه شهید شدند و دوستانم در آغوش من شهید شدند  و من نمی توانم به خون شهدا خیانت كنم  بخاطر آن روز ها و بخاطر احساس  مسئولیت امروز كاندیدا  مجلس می شو م و در مقطعی که دشمنان به ملت هجوم آوردند، شهدا پا به عرصه دفاع از کشور گذاشته و مردانه ایستادند. شهدا با بصیرت و با عشق به ولایت، آگاهانه در مسیر دفاع از کشور جان خود را فدا کردند و فردا ما باید جوابگویی شهدا و اما در آند نیا باشیم...

وی گفت : جمهوری اسلامی ایران به كسی اخوت  نبسته و نمی بندد ، دیدید افراد در طول انقلاب آمدند اما چون با نظام و مردم  نبودند پس زده شدند  و نباید خطای یك عده را به نظام و مكتب بگذاریم

وی در خاتمه گفت :انشاءالله امسال در اسفندماه 1394 همه كاندیدا ها در رقابتی سالم شرکت کنیم  و قضاوت با مردم فرهنگی و فهیم  و فرهنگی  آستارا و لوندویل  و حومه است كه با رای خود یك نفر از كاندیدا های اصلح را انتخاب خواهند نمود.در اینده نزدیك برنامه های كامل خدمت عموم مردم در زمان قانونی  اطلاع رسانی  خواهم نمود.

انشاءالله که همگیمان انقلابی خواهیم ماند و انقلابی از دنیا خواهیم رفت.

و السلام علیکم و رحمه اله و برکاته

وی سپس اظهار نظر جمع حاضر را شندیده و به سخنان حاضرین جواب دادند

 

 جلسه رأس ساعت 21/15 باذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند.ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید.

آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان،خیابان چهارم ،روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Cialis generic
دوشنبه 3 تیر 1398 04:42 ق.ظ

Kudos, I enjoy it!
venta de cialis canada cialis tablets australia click now buy cialis brand canadian discount cialis cialis para que sirve cialis pills boards cialis en mexico precio cialis generico postepay cialis official site order a sample of cialis
http://hayfeanorth.strikingly.com/
یکشنبه 2 تیر 1398 12:46 ب.ظ

Tips well utilized!.
cost of cialis per pill purchasing cialis on the internet the best site cialis tablets we choice cialis uk cialis tablets for sale cialis generico opinioni cialis generico we choice free trial of cialis we choice cialis pfizer india tadalafil
cheap cialis online from canadian pharmacy
شنبه 1 تیر 1398 10:07 ب.ظ

Superb write ups. Thank you.
generic cialis price cialis wal mart pharmacy we choice free trial of cialis il cialis quanto costa canada discount drugs cialis buy original cialis cialis 100mg suppliers cialis vs viagra cialis kaufen wo can i take cialis and ecstasy
http://menliebron.strikingly.com/
شنبه 1 تیر 1398 05:18 ق.ظ

You said it perfectly.!
cheap cialis generic for cialis cialis super kamagra viagra cialis levitra click here cialis daily uk cialis dosage amounts cialis 50 mg soft tab cialis canada cialis professional from usa cost of cialis per pill
http://worknajspan.strikingly.com/
جمعه 31 خرداد 1398 01:33 ب.ظ

Really plenty of fantastic information.
canada discount drugs cialis rezeptfrei cialis apotheke cialis generique 5 mg discount cialis cialis tablets we choice free trial of cialis where do you buy cialis cialis 10 doctissimo weblink price cialis price cialis per pill
Online cialis
پنجشنبه 30 خرداد 1398 08:37 ب.ظ

You actually explained this terrifically.
acquistare cialis internet how do cialis pills work preis cialis 20mg schweiz where to buy cialis in ontario cialis diario compra cialis coupons purchasing cialis on the internet brand cialis generic cialis online holland cialis online deutschland
buy discount cialis online
چهارشنبه 29 خرداد 1398 09:38 ق.ظ

Kudos. Excellent stuff.
ou acheter du cialis pas cher generic for cialis we use it 50 mg cialis dose click here take cialis prezzo cialis a buon mercato cialis official site sublingual cialis online 5 mg cialis coupon printable buy cialis sample pack cialis online holland
http://humbhasi.strikingly.com/
سه شنبه 28 خرداد 1398 11:18 ق.ظ

Reliable advice. Appreciate it!
cialis billig viagra cialis levitra buy cialis online we recommend cialis info cialis without a doctor's prescription buy brand cialis cheap acquisto online cialis cialis 20mg side effects of cialis generic cialis levitra
cialis super acti
دوشنبه 27 خرداد 1398 07:54 ب.ظ

Amazing all kinds of excellent tips.
price cialis per pill can i take cialis and ecstasy cialis price in bangalore 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis generique how to purchase cialis on line only best offers cialis use cialis in sconto cialis kaufen wo cialis uk next day
http://venttepod.strikingly.com/
دوشنبه 27 خرداد 1398 04:54 ق.ظ

This is nicely said. .
cialis rckenschmerzen cialis uk cialis venta a domicilio cialis cuantos mg hay legalidad de comprar cialis generic cialis pro cialis tablets for sale cialis 30 day sample 200 cialis coupon cialis coupon
http://stinincha.strikingly.com/
یکشنبه 26 خرداد 1398 03:31 ب.ظ

You stated this superbly.
low dose cialis blood pressure sublingual cialis online online prescriptions cialis acquistare cialis internet generico cialis mexico look here cialis cheap canada tadalafil cialis pas cher paris chinese cialis 50 mg cialis 100 mg 30 tablet
http://exarphos.strikingly.com/
یکشنبه 26 خرداد 1398 01:07 ق.ظ

This is nicely said. .
american pharmacy cialis cialis super acti buy cialis online cheapest cialis canadian drugs venta cialis en espaa cialis super acti link for you cialis price cialis usa cost cialis therapie cialis kaufen wo
http://singcrafver.strikingly.com/
جمعه 24 خرداد 1398 08:46 ب.ظ

Excellent tips. With thanks!
generic cialis tadalafil acheter cialis kamagra cialis tablets for sale does cialis cause gout cialis prices cialis taglich opinioni cialis generico cialis canadian drugs cialis generico in farmacia cialis tablets
how does cialis work
جمعه 24 خرداد 1398 06:40 ق.ظ

You actually said it superbly.
venta de cialis canada cialis sans ordonnance cialis in sconto cialis patent expiration cialis prezzo di mercato cialis baratos compran uk cialis tablets australia calis prices for cialis 50mg price cialis wal mart pharmacy
http://peeberconf.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 02:51 ق.ظ

Fantastic material. Many thanks!
cialis 50 mg soft tab no prescription cialis cheap deutschland cialis online cialis en mexico precio generic cialis buy cialis cheap 10 mg buy cialis cialis en 24 hora cialis side effects dangers 5 mg cialis pharmacie en ligne
cialisvie.com
سه شنبه 21 خرداد 1398 08:25 ق.ظ

Superb material, Many thanks.
rx cialis para comprar tarif cialis france cialis 20mg cialis bula only best offers 100mg cialis how does cialis work deutschland cialis online cialis patent expiration where do you buy cialis cialis herbs
http://cialisvie.com/
دوشنبه 20 خرداد 1398 03:30 ق.ظ

Fantastic posts. Thanks a lot!
cialis 5mg we recommend cialis best buy cialis australian price generic cialis with dapoxetine pastillas cialis y alcoho i recommend cialis generico cialis rezeptfrei buy name brand cialis on line only here cialis pills cialis free trial
http://cialisvie.com/
شنبه 18 خرداد 1398 09:24 ب.ظ

Cheers! A lot of content!

only now cialis for sale in us cialis generico prices for cialis 50mg we like it safe cheap cialis usa cialis online dose size of cialis cialis efficacit achat cialis en europe buy cialis online legal we recommend cheapest cialis
Generic cialis
پنجشنبه 15 آذر 1397 10:31 ب.ظ

Awesome info. Cheers.
ou trouver cialis sur le net precios de cialis generico click here take cialis cialis wir preise cialis herbs cialis side effects dangers i recommend cialis generico purchase once a day cialis viagra cialis levitra effetti del cialis
buy cialis pills
پنجشنبه 15 آذر 1397 03:01 ق.ظ

Whoa lots of good info.
female cialis no prescription wow look it cialis mexico cialis rckenschmerzen cialis 5mg cialis sale online generic for cialis the best choice cialis woman achat cialis en itali cialis flussig cialis 30 day trial coupon
Generic cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 09:59 ق.ظ

Nicely put. Many thanks!
miglior cialis generico cialis generika buy cialis uk no prescription price cialis per pill only best offers cialis use we recommend cialis best buy warnings for cialis cialis baratos compran uk cialis kaufen bankberweisung cialis price thailand
Cialis online
سه شنبه 13 آذر 1397 10:27 ب.ظ

Amazing material. Many thanks!
cialis in sconto cialis 5 mg schweiz side effects of cialis i recommend cialis generico cost of cialis per pill cialis venta a domicilio get cheap cialis purchase once a day cialis cialis generico en mexico cialis 20mg
where to buy cialis online
سه شنبه 13 آذر 1397 11:36 ق.ظ

Terrific tips. Regards.
tadalafilo cialis per paypa if a woman takes a mans cialis cialis great britain achat cialis en itali generic cialis in vietnam cialis 30 day trial coupon achat cialis en europe cialis pas cher paris cialis tadalafil online
Buy cialis
دوشنبه 12 آذر 1397 11:57 ب.ظ

Regards! I enjoy this.
200 cialis coupon cialis lilly tadalafi the best site cialis tablets cost of cialis per pill brand cialis generic the best site cialis tablets cialis generic we like it safe cheap cialis cialis wir preise cialis prices
Cialis generic
دوشنبه 12 آذر 1397 11:04 ق.ظ

Superb data. Thank you!
acquistare cialis internet cialis tadalafil online we recommend cialis best buy cialis 50 mg soft tab price cialis wal mart pharmacy the best site cialis tablets cialis 5mg prix cialis dosage amounts calis compare prices cialis uk
buy cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 11:27 ب.ظ

Cheers! Fantastic information.
overnight cialis tadalafil venta cialis en espaa free cialis cost of cialis cvs cialis name brand cheap cialis online deutschland click now cialis from canada free cialis are there generic cialis cialis uk next day
buy generic cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 10:21 ق.ظ

Thanks. Good stuff!
cialis price in bangalore cialis canada viagra or cialis cialis 20mg we like it cialis price cialis 10 doctissimo buy cialis cheap 10 mg cialis dose 30mg cialis 5 effetti collaterali tesco price cialis
Buy cialis online
شنبه 10 آذر 1397 11:37 ب.ظ

Kudos! Numerous postings!

cialis rezeptfrei sterreich cialis preise schweiz click here take cialis fast cialis online cialis generico postepay purchase once a day cialis achat cialis en europe click here take cialis cialis alternative cialis lilly tadalafi
buy cialis usa
شنبه 10 آذر 1397 10:23 ق.ظ

Kudos. An abundance of forum posts.

import cialis compare prices cialis uk click here cialis daily uk 200 cialis coupon generic cialis 20mg uk prezzo cialis a buon mercato buy cheap cialis in uk only best offers 100mg cialis buy cialis cheap 10 mg we recommend cheapest cialis
Cialis generic
جمعه 9 آذر 1397 11:04 ب.ظ

You made your stand pretty effectively!.
cialis generico in farmacia cialis rckenschmerzen generic cialis at walmart tadalafilo cialis para que sirve tesco price cialis cialis online deutschland if a woman takes a mans cialis order cialis from india prix de cialis
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo